Järjehoidjad

Renessanssõja reeglid

Alternatiivsed nimed: Total Domination Reborn

Sõjaväe renessansi mängureeglid tsivilisatsiooni kildudes.

Company Plarium Global Ltd esitab oma järgmise režiimi sõjaväe revolutsiooni. Mäng on saadaval mitut tüüpi mobiilseadmete jaoks ja ka vene keeles. Kuna tegemist on mitme mängijaga mänguasjaga, milles rõhutatakse mängijate suhtlemist, on teil vaja püsivat Interneti-ühendust.

War Renaissance'i versioonide allalaadimine võib olla täiesti tasuta, kuid see on ette nähtud ka annetamiseks, kui mõned asjad peavad maksma tõelist raha. Juhuslike kulutuste välistamiseks, eriti kui teie telefon satub valesse käesse, seadke parool seaded, mis on teada ainult teile. Krundi puhul on see üles ehitatud inimkonna katsumustele ellu jääda. See võitlus eksisteerimise kohta on olnud pikka aega, kuid hiljem lisandus kunstintelligentsi"Morgan"agressioon jätkuva tuumaenergia sõja ja kohutava epideemiaga.

Peamised mängufunktsioonid.

Arendaja püüab muuta oma tooted universaalseks. Selle tagajärjel saavad kasutajad valida endale sobiva võimaluse mobiiltelefoni installimiseks või arvuti sõja renessansi reeglite allalaadimiseks. Iga versioon järgib üht suunda ja pakub samu võimalusi, seega on see maitse küsimus. Ainult täpsus, kui installite mõlemas masinas samaaegselt, skript ei ristuvad, arendades neid täielikult erinevatesse allikatesse.

Mängu protsessi põhifunktsioonid:

Mis on see huvitav?

 • Toostamismudel järgib vaba-mängimiseks
 • põhimõtet
 • Toys (nii mobiilis kui ka brauseris) on mängijatele üle kogu maailma saadaval
 • kohandatud mitmes keeles
 • Plugid peavad suhtlema, ühendades rühmadesse
 • Tugab vaenlasele
 • kaitset
 • Keepige missioonides
 • Getke igapäevase mängukonverentsi auhinnad
 • Post-apokalüptiline maailm on juba ammu olnud mugav teema ja seda mängiti korduvalt nii kinos kui ka virtuaalse veebisaitide virtuaalsetes ruumides. Sõjaväe revolutsiooni reeglid on muutunud üheks variandiks, ja kui te ei ole üksmeel inimkonna saatusest, ühendage ohutult miljonid osalejad, kes on juba ühinenud Earth Zero taaselustamise võitlusega.

  Kui need maad olid tõeline paradiis, kuid edu muutus needuseks, algas sõda tuumarelvade kasutamisega. Selle tulemusena hakkasid inimesed surema ja ellujääjad järk-järgult muteerusid. Kuid kui sellel on juba palju aastaid inimkond omandanud oskusi, siis tekitas nende kunstlik vaim"Morgan"nende vastu, tekitades uusi probleeme. Selle ainus eesmärk on vabastada planeet inimkonna jäänustest.

  War Renaissance'i mängureeglid toimivad vastavalt MMO strateegiate tavapärasele põhimõttele, et ühendada mängijad vaenlase vastu võitlemiseks. Sellisel juhul ei ole vaenlane üksi, sest sa võid seista mutantidele ja agressiivsetele osalejatele. Isegi liitlasi ei tohiks täielikult usaldada, sest nad saavad ennast vabastada, valides enda jaoks kasumlikuma tehingu.

  Game Total Domination Reborn, see on sõjaline-majanduslik strateegia. Sa pead mineraale otsima minemeid, arendama oma asustust ja isiklikke oskusi. Võite palgata kümneid jalatüüpe, samuti sõjaväevarustust. Tutvuge tulevikutehnoloogiatega, mis eksisteerivad koos iidsete võlu ja amuletidega. Osalege kõige keerulisemates missioonides, arendage strateegiaid, leidke salapäraseid esemeid ja kõike mängijate kõige olulisema ülesande jaoks on vastasseis Morgani ja tema judinad vahel.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more