Järjehoidjad

Kokku tankikindralid

Alternatiivsed nimed:

Tankikindralite kogusumma taktikaline käigupõhine strateegia. Saate mängida arvutiga, riistvaranõuded pole liiga kõrged. Graafika on selle žanri mängu jaoks piisavalt hea ega tekita kaebusi. Kõik lahinguüksused on realistliku häälega ja muusika aitab luua Teise maailmasõja lahingute atmosfääri.

Teine maailmasõda kõigi kaasaegsete konfliktide hulgas pakub paljudele strateegidele huvi kasutatavate relvade ja varustuse mitmekesisuse tõttu. Mõningaid selle jõhkra vastasseisu operatsioone kasutatakse endiselt kaasaegsete ohvitseride koolitamiseks.

Teil on ainulaadne võimalus eelmisel sajandil toimunud konfliktis praktiliselt osa võtta. Võtke juhtimine ühe enda valitud fraktsiooni eest ja viige oma armeed võidule.

Kasutage igat võimalust võita:

  • Hävitage vaenlase varud ja võtke kontrolli alla fossiilsete rikaste territooriumide üle
  • Transpordisõlmede juhtimine logistika hõlbustamiseks
  • Joondage oma üksused enne lahingut
  • Ühendage üksused, et parandada nende lahinguvõimet

See on vaid väike nimekiri sellest, mida peate tegema. Juhtimine on selge kõigile käigupõhiste strateegiate austajatele ning algajatele pakutakse mängu alguses väikest koolitust.

Mäng sarnaneb tuntud lauastrateegiaga Risk, kuid on huvitavam ja annab mängijale rohkem võimalusi.

lahinguüksust on lahinguväljal esindatud üksikute märkidena. Lahing toimub kuusnurksete rakkudega jagatud territooriumil. Iga üksus saab liigutada teatud arvu rakke käigu kohta ja rünnata vaenlase üksust. Pidage meeles, et teedel toimub liikumine suuremal arvul lahtritel kui ebatasasel maastikul. Teie üksused ja vaenlase üksused käivad kordamööda. Kiiret pole, iga liigutust ja tegevust saab hoolikalt kaaluda. Arvestage maastiku ja taimestikuga, rasketehnika kaotab metsas või mägedes efektiivsuse ning jalavägi on avatud aladel haavatav. Jõgesid ja ojasid saab ületada üle sildade või kahlata läbi madala vee, kuid aeglasemalt.

Nagu päris lahingutes, ei piisa siin tugevamast armeest, vaja on ka komandöri annet. Kasutage võitmiseks vaenlase nõrku kohti ja ümbritsevat ala.

Lisaks üksikmängija kampaaniale, kus teie vastaseks on tehisintellekt, on võrgurežiim saadaval teie sõprade või juhuslikult valitud vastaste vastu.

Kui olete Total Tank Generalsi mängimisest väsinud, proovige end arendajana. Looge oma kampaaniaid tänu käepärasele redaktorile. Mängige ise ja jagage oma stsenaariume teiste mängijatega.

Total Tank Generals tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu ostmiseks külastage Steami portaali või minge arendaja veebisaidile. Mängu hind on väga väike ja võib-olla müüakse seda praegu tohutu allahindlusega.

Hakkake mängima, et osaleda eelmise sajandi kuulsaimas sõjalises kampaanias!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more