Järjehoidjad

Total War: Warhammer 2

Alternatiivsed nimed:

Total War: Warhammer 2 on järjekordne meistriteos Warhammeri universumist. Arendajad jagasid hiiglasliku kaardi kolmeks osaks ja andsid välja kolm eraldi mängu. Siin on teine osa. See on tõsine fantaasiastrateegia mäng reaalajas võitlusega. Kui see on seeria esimene mäng, mida mängite, täitke õpetus kindlasti alguses, vastasel juhul võib olla raske aru saada, mis on mis. Vaatamata sellele, et see on vaid osa triloogiast, on siinset graafikat tsükli eelmiste mängudega võrreldes oluliselt täiustatud. Muudatusi on ka teisi, neist lähemalt allpool.

Enne mängu Total War: Warhammer 2, mängimist peate valima ühe fraktsioonidest. Mängus on neli peamist fraktsiooni.

  • Skaveni rotti. Nad võitlevad arvuliselt, kõige salajasemad, kunagi ei tea, kus neid kohtate.
  • Reptiloidid, kuna seda pole raske nime järgi mõista, sisalikud. Sellel fraktsioonil on väga tugevad lahinguüksused, hiiglaslikud dinosaurused, draakonid ja palju muud.
  • Tumehaldjatel on mängus kõige arenenum majandus. Nad on väga verejanulised, kõigi oma rituaalide jaoks ohverdavad nad tohutul hulgal orje.
  • Kõrged päkapikud on sündinud diplomaadid, nad suudavad kergesti naaberriike üksteise vastu panna ja seejärel mõlemad pooled lüüa.

Igal fraktsioonil on oma üksuse komplekt, hooned, võitlusstiil, juhtimisfunktsioonid ja isegi oma ainulaadne ressurss, mida on vaja peamise riituse jaoks.

Eelmistest osadest on ka väiksemaid fraktsioone, kuid te ei saa nende rollis mängida.

Mängu alguses on kõik osalejad üksteisest kaugel kaardi erinevates otstes. See annab võimaluse rahulikumalt mängima hakata ning majandust ja sõjandust arendada juba enne esimesi kokkupõrkeid.

Võitu on kahte tüüpi.

  1. Sõjaväeline, kui teie armeel on piisavalt jõudu, et tulla toime kõigi rivaalidega.
  2. Või ülesande, kui suudad täita kõik looülesanded ja sooritada peamise riituse, mis painutab kaardi keskel asuva hiiglasliku pöörise sinu tahtmise järgi.

Pöörise lõid High Elfi nõiad, et kaitsta maailma kaose olendite eest. Kuid nad on pärast seda kaotanud tema üle kontrolli, kuna ta on muutunud ebastabiilseks. Teie ülesanne on selle üle kontroll võtta, viies läbi vastava tseremoonia.

Kõlab lihtsalt, aga tegelikult pole see nii. Sõjalise võiduga on kõik selge, mitme vastasega on raske hakkama saada.

Riitusega on kõik teisiti. Kui teil on esinemiseks piisavalt ressursse, saate alustada riitust kolmes juhuslikult valitud linnas oma territooriumil. Need linnad muutuvad kümneks pöördeks vaenlase armee majakaks. Olge valmis selleks, et kõik naabrid haaravad teie vastu relvad. Lisaks ilmuvad mitmed kaosearmeed kohtadesse, kus neid kõige vähem näha tahaksite, ja hakkavad teie asulaid ükshaaval põletama. Kui õnnestub ellu jääda, võitsid, kui mitte, siis riitus katkeb ja uut niipea alustada ei saa.

Lisaks põhiritusele on mängus ka teisi. Ärge unustage neid. Rituaalide läbiviimine võib anda boonuse ressursside ammutamisele või tugevdada armeed. Mõnikord on see väljapääs näiliselt kaotavast olukorrast.

Total War: Warhammer 2 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Mäng on meistriteos, mida ei tohi kasutamata jätta, kui olete strateegiafänn. Installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more