Järjehoidjad

Total War: Warhammer 3

Alternatiivsed nimed:

Total War Warhammer 3 on üks parimaid strateegiamänge, mida saate arvutis mängida. Mängijad saavad nautida kaunist tipptasemel graafikat. Professionaalselt teostatud häälnäitlemine ja muusika, mis võimaldab sukelduda Warhammeri maailma atmosfääri.

Nagu enamikul headel mängudel, on sellel väga huvitav süžee.

Ootamatu sündmus avab portaali kaose kuningriiki. See on uskumatult ohtlik koht, kus elavad verejanuliste koletiste hordid.

nende hulgas:

  • Nurgle
  • Slaanesh
  • Tzeentch
  • Khorne

Igaüks neist jõududest on vaenulik armee, mille eesmärk on orjastada maailm ning külvata kõikjale meeleheidet ja lootusetust. Kuidas nende jõudude esindajad välja näevad, saate Total War Warhammer 3 mängides teada. Tõenäoliselt ei tekita nad sinus kaastunnet, need on verejanulised ja alatud olendid.

Kurjade vaimude hordidele vastandub Suure Cathay impeerium ja Kislevi inimeste kartmatu armee.

Sa saad võimaluse valida kümnest legendaarsest isandast üks ja see võib otsustada maailma saatuse. Kastke ta kaosesse ja pimedusse, valides ühe pimeduse isandatest, või saage universaalseks päästjaks, hävitades kaose hordid.

Mängu mõlema poole jaoks uuesti läbi mängides õpite kõik kümme lugu ja saate võimaluse kirjutada viimane lugu.

Seega on teie ees ühe mängu asemel kümme erineva süžeega legendi.

Kõigepealt uurige ressursse otsides ümbritsevat maailma. See on ainus viis võitmatu armee loomiseks. Kuid olge ettevaatlik, võite kohata liiga tugevaid vaenlasi. Oma komandöri oskuste taseme tõstmine avab uusi talente, mille saate oskuste puust ise valida. Kui teil õnnestub valida õiged oskused, võib see kõik muutuda ja vaenlaste võitmise lihtsamaks muuta.

Ainult sinust oleneb, kuidas su tegelane välja näeb ja milliseks saab süžee arendamise tulemusena sinu vaenlane. Teie otsused mõjutavad kõike. Igal mängijal on erinevad tegelased.

Lahingusüsteem on keeruline, kuid väga hästi läbi mõeldud. Saate võimaluse anda lahinguväljal igale sõdalasele individuaalne käsk. Lahingu alguses areneb kõik täpselt teie plaani järgi, kui vaenlane ei suuda initsiatiivi haarata. Proovige arvestada vaenlaste võimalike tegudega ja võite võita ka väiksemate jõududega.

Mängige kõiki või mõnda kampaaniat ja kui tunnete, et olete kõik läbi ja lõhki valdanud, võtke võrgus vastu tõelised vastased.

Kutsuge oma sõpru mänguga liituma ja saate teada, kes on parim strateeg. Või võitlege üks ühe vastu tundmatu mängijaga.

Te ei pea võitlema, tänu koostöörežiimile saate mängida koos teiste mängijatega. Vaenlaste jõud suurenevad sel juhul automaatselt, nii et teil ei hakka igav.

Total War Warhammer 3 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või külastades arendaja veebisaiti.

Hakake mängima kohe, mäng on teie tähelepanu väärt, kuna see on oma žanris üks parimaid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more