Järjehoidjad

Kokku Influence

Alternatiivsed nimed:

Game vaatesse Influence

Kokku Influence Online - on multiplayer mäng stiilis Postapokaliptika ole kuutasu.

Süsteemi nõuded mäng on järgmised:

Operatsioonisüsteem: Windows XP, Vista, 7

Protsessor taktsagedusega 1,4 GHz

RAM: 512 MB RAM

Video: 3D riistvara kiirendus koos 128 MB VRAM

Helikaart ühildub DirectX 9. 0

DirectX 9. 0C

Klaviatuur ja hiir

Internet

Kui sul on arvuti, Vista, veenduge, et seati ühilduvus Windows XP.

Osale mängus kokku mõju on peamiselt hüpata nõutav klient - programm, mis optimeerib internetiliikluse lihtsustab uploading graafika. Kui olete alla laadinud, klient saab automaatselt uuendatakse. Uudiseid, läheb kokku Influence Online registreerimine, saad uusi funktsioone, teemad, on saadaval ka uutele prügilatele. Kokku Influence registreerimine ise on väga lihtne - sa pead sisestama oma soovitud kasutajanimi (nime, mille all teid õpib mäng), parool ja e-mail, et kinnitada oma konto.

Seejärel Kokku Influence Online mäng küsib, et valida üks kahest serverid, mil mäng on - Nevada ja Arizona. Vahe servereid on, et riigis oli avatud hiljem ja seal on vähem kontsentratsioon kogenud mängijad, et peagi puhkeda algaja star lahinguid. Siiski, kui teil on tunne, kogenud piisavalt, et võidelda kogenud võitlejad, hakata mängima mängu kokku Influence Online server Arizona.

Ühe konto saate luua kuni viis erinevat mängijat. Teil palutakse valida hüüdnimi - nimi tegelase sugu ja välimus oma võitleja. Mäng algab teie kui meeskond on kaks juhuslikult palgasõdur. Sa algab asukoha (kohas) Reservation, kuid selle maailma kaardile, näed palju asukohti. Iga asukoht on linna maa, ja on unikaalne omadus sõjapidamise oma maastik, oma piirangud muudavad teemad. Asukoht on:

- Forest,

- Eri tüüpi linnade areng,

- Kohtadesse, kus koolitus palgasõdurid

- Spetsiaalne vangla asukoht neile, kes rikkus mängureegleid,

- Alused ja kontrollpunkte, mis saab lüüa oma klanni.

- Special asukohad kujul šahtidesse, kus mängija saab väljavõtte väärtuslikke mineraalaineid.

Kokku Influence Online Game on kolme liiki märke:

- Kolm koeratõugude

- People

- Kaevurid.

Kõik need kolm on oma liiki relvad ja turvised, samuti võidelda süsteemi.

Relvad mängus on liigid nagu

- Automatic

- Ranged

- Korrutamine,

- Heavy

- Easy

- Melee,

- Miner.

Mängida online mäng kokku mõju võidelda režiimi, peate sisestama eriline areenil, kus on kolm liiki võitleb:

- Ellujäämise

- Seinast seina,

- Team lahing.

Iga lahing on oma eripärad ja taktika oma võitu ta. Võrdsustada võimalusi mängijad, kõik lahingud on jagatud viie taseme vahemikud hõlmavad mängijad on sarnane arengutase. Just siis, kui sa mängid Kokku mõju, siis on kuus oskusi, mis vastab kuus liiki relvi. Algselt välja oskus 35%, kuid kui sa relva kasutada, see oskus suureneb suurendab kahju. Kokku Influence Online mäng kasutab antinakrut süsteemi ja oskuste arendamine igas etapis on omad piirangud. Oskused saab parandada, kasutades spetsiaalseid implantaadid - on umelku, tervis, armor, võimsus, toodang. Lisaks on olemas spetsiaalsed oskused perks (preemiad teatud oskusi), kes õppis tasu

- Vastupidamist

- Heavy

- TTÜ Küberneetika

- Masters erinevate lahinguväljal.

Koertel ja kaevurid on ka omad head küljed, näiteks koer - võime avada uksi.

Maailma ajalugu Mäng algab ülisalajase sõjalise eksperiment läbi USAs 1941. Selle tulemusena see eksperiment oli läbisõitu tundmatu maa, või planeet või paralleelne universum, või serveri ilmakaarde. Selles piirkonnas näitas sverhneobhodimy maa XXI sajandi kristall ja arvukad palgasõdurid läks paki see - või ära võtta teistelt. Selleks, et mitte ainult ellu jääda, et ja see õnnestub maailmas puudub tavaliste reeglite tsivilisatsiooni peab suutma võidelda ka ja vali meeskond maitsta.

Kokku mõjuvõimu, et mängida, tõestanud end hea komandör ja võitleja hirmu ei tunne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more