Järjehoidjad

Linnakujundaja

Alternatiivsed nimed:

Townscaper on väga ainulaadne linnaehitaja. Siinne graafika on koomiksistiilis armas. Heliriba on ebatavaline, rahustava efektiga.

Mängus pole lõppeesmärki. Sinu ülesandeks on ehitada ilus linn. See protsess ei ole nii lihtne, kui võib tunduda.

Mängus valite fragmentide värvi, lisate need hiire vasaku nupuga ja eemaldate need hiire parema nupuga. Samal ajal ehitab tehisintellekt teie järel territooriumi üles.

Townscaperi mängimine pole keeruline, kuid sa pead katse-eksituse meetodil leidma mustrid, kuidas üht või teist elementi luua.

Samas ei torma sind keegi kuhugi. Järk-järgult ehitate ruumi nii, nagu soovite.

Mäng muudab kellaaega. Teie looming näeb olenevalt valgustusest erinev.

Linn on asustatud. Hoonete akendes süttivad öösel tuled. Vallidele lendavad kajakaparved. Tuvid elavad parkides ja aedades.

Mängus on palju arhitektuurilisi vorme. Kui saate aru, mis on mis, saate peaaegu piiramatud võimalused. Linnad, mida te ehitate, võivad kuuluda mis tahes ajaloolisesse ajastusse. Need võivad olla iidsed kitsaste tänavatega asulad või kõrgete pilvelõhkujatega moodsad megalinnad.

Mäng annab teile:

  • Hea tuju
  • Aidake avastada disaineri annet
  • Võimalus luua linn, mida teised mängijad imetlevad

ja võib-olla rohkemgi.

Mänguprotsess rahustab ja võimaldab põgeneda igapäevasest töökärast. Ei ole vaja pidevalt ehitusega tegeleda. Saate vaadata oma loomingut ja nautida lainete kohinat ja jälgida lindude lendu.

Miski ei piira teid, kombineerige stiile nii, nagu soovite, juhindudes oma kujutlusvõimest. Mängus olev tehisintellekt muudab selle kõik kauniks muinasjutuliseks linnaks. Ainult arendajad teavad, kui palju ehitusvõimalusi selles mängus on. Kõige keerukamad neist koosnevad tohutust hulgast elementidest, mis tuleb teatud viisil paigutada, ja siis võib tulemus osutuda kõige ootamatumaks.

Saate alati oma loomingut teistele mängijatele näidata. Erinevate inimeste jaoks ei saa mängus olla kahte identset linna. Igaühel saab olema oma individuaalne.

Kui te ei soovi kulutada mitu tundi, et välja mõelda, kuidas teatud hooneid ja arhitektuurielemente hankida. Netist leiate palju valmislahendusi ja saate nende juhiste abil põhitõdesid selgeks. See aitab sul kiiresti aru saada, mis ja kuidas mängumaailmas töötab ning nendest teadmistest juhindudes edaspidi palju uut avastada.

Igal juhul saate mängides palju positiivseid emotsioone, mis tähendab, et aega ei kulutata asjata. Isegi kui teil ei õnnestu esimesel korral kõike luua nii, nagu ette kujutasite, jääte mängus veedetud meeldiva ajaga rahule.

Townscaperi tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turul või arendajate ametlikul veebisaidil, mängu hind on sümboolne.

Kui olete laskuritest, strateegialahingutest väsinud, soovite lihtsalt kõigest puhata ja lõõgastuda, alustage mängimist, see mäng on täpselt see, mida vajate!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more