Järjehoidjad

Rong Empire Tycoon

Alternatiivsed nimed:

Train Empire Tycoon raudteesimulaator koos majandusstrateegia elementidega. Mäng on saadaval mobiilseadmetes. Lihtsustatud koomiksistiilis joonistatud graafika. Tänu sellele pole kõrgeid jõudlusnõudeid. Häälnäitlemine on realistlik, muusika on meeldiv ega tüüta teid.

Mäng eristub konkurentsist. Teie tähelepanu keskendub rohkem oma koosseisu arendamisele ja täiustamisele kui infrastruktuuri arendamisele ja uute marsruutide rajamisele. See võimaldab teil rongi toimimist üksikasjalikumalt muuta ja jälgida.

Tegevused, mida pead tegema, on mitmekülgsed:

  • Kauba ja reisijate transport jaamade vahel
  • Täiendage restoraniauto menüüd
  • Moderniseerige koostist selle tõhususe suurendamiseks
  • Palgatöölised
  • Kaevandage mineraale, et rohkem raha teenida
  • Müüge rongi liikumise ajal ostetud esemed edasi ja saage hinnavahest kasu

Mäng võimaldab teil rohkem tähelepanu pöörata tegevustele, mis teile kõige rohkem meeldivad.

Haldamine pole keeruline ja intuitiivne, lisaks on mängu loojad hoolitsenud näpunäidete eest, mis aitavad uutel mängijatel kiiremini harjuda.

Peate alustama vana auruveduriga, mis ei ole võimeline vedama suurt hulka vaguneid ja tee läbimiseks kulub palju aega. Raha teenides saate võimaluse auruvedurit järk-järgult uuendada ning seejärel asendada see moodsamate mudelitega, millest parimad suudavad vedada kümneid kordi rohkem lasti ja arendada hiiglaslikku kiirust, toimetades kauba ja reisijad kiiremini sihtkohta.

Saate osta mitmesuguseid kaupu. Suurimat kasumit saab teenida eksootilistest toitudest ja luksuskaupadest. Sellised kaubad nõuavad nende ostmiseks märkimisväärseid investeeringuid, nii et alguses peate raha säästma.

Edu võti on tasakaal kaubanduse, seadmete uuendamise või uuendamise kulude ja muude tegevuste vahel. Oma kapitali võimalikult kiireks suurendamiseks on vaja oskuslikult raha eraldada.

On ka teisi tulutüüpe. Investeerige bussipeatuste lähedal asuvatesse kaevandustesse ja müüge nende toodetud ressursse.

Rongis laadimise ajal ja kaevandustes töötamiseks on vaja inimesi. Palgake töö tegemiseks piisavalt töötajaid, kuid ärge üle pingutage, vastasel juhul kulutate oma kasumist rohkem raha palkadele.

Mängib Train Empire Tycoon meeldib kõigile raudteefännidele, samuti võivad seda mängu julgelt soovitada mängijad, kellele meeldivad majandusstrateegiad.

Projekt on aktiivses arenduses. Sageli avaldatakse värskendusi, mis toovad kaasa rohkem funktsioone ja uut sisu.

Train Empire Tycooni tasuta allalaadimine Android-s saate kasutada sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et ehitada oma unistuste rong ja teenida tänu sellele tohutut kapitali!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more