Järjehoidjad

Train Valley World

Alternatiivsed nimed:

Train Valley World on majandusstrateegia, mille abil võite saada maailma suurimaks raudteemagnaatiks. Saate mängida Train Valley Worldi arvutis. 3D-graafika näeb ilus välja, on tehtud koomiksistiilis. Muusika on meeldiv ja rongid kõlavad nagu päris.

Train Valley Worldis reisite raudtee arendamise ajal ümber maailma ja osalete igas kohas ehituses. Kui see õnnestub, saab sinust ajaloo suurim transpordimagn.

Lühike õpetus mängu alguses aitab teil kiiresti juhtnupud selgeks saada ja mõne minuti pärast olete valmis mängima.

Raudteevõrgu arendamise ajal ootavad teid palju raskusi:

  • Aidake luua transpordiühendusi, kui reisite paljudesse riikidesse kõigil mandritel
  • Kavandage raudteemarsruute, valides selleks optimaalsed suunad
  • Tootmistehnoloogiate täiustamine ja vedurite täiustamine
  • Lahendage ebastandardseid probleeme, isegi kui need tunduvad teile naljakad
  • Võistlege teiste mängijatega võrgus mitme mängijaga režiimis

Need on mõned tegevused, mis teid Train Valley World PC-s ootavad.

Siin on üks huvitavamaid raudteele pühendatud mänge. Siin saab sinust, sooritades ühe missiooni teise järel, tõeline suurärimees. Lisateavet selle imelise transpordiliigi arengu kohta erinevatel kontinentidel erinevates riikides.

Mäng ei ole ilma huumorita, kõik ülesanded, mida peate täitma, pole realistlikud, mõnikord võivad need tunduda naeruväärsed. Näiteks peate ühel missioonil päästma terve linna elanikkonna Loch Nessi koletise eest.

Ülesannete raskusaste suureneb edenedes, vastasel juhul muutub Train Valley Worldi mängimine kiiresti igavaks. Sa seisad pidevalt silmitsi uute väljakutsetega.

Saadaval on mitu mängurežiimi, nii kohalik kampaania kui ka mitme mängijaga režiim, kus vastasteks on päris inimesed.

Arendajad hoolitsesid ka nende eest, kes armastavad loovust. Looge oma tasemed mugavas redaktoris. Võimalus on jagada oma loomingut mängijate kogukonnaga ja mängida teiste inimeste loodud stsenaariume. Tänu sellele funktsioonile ei väsi te mängust kunagi.

Lisaks raudtee ehitamisele tuleb meil arendada tööstust, teha kaubandustegevust ja pöörata tähelepanu isegi tervishoiusüsteemile.

Mäng areneb hetkel aktiivselt, aja jooksul on sisu ja ülesandeid veelgi rohkem.

Enne alustamist peate alla laadima ja oma arvutisse installima Train Valley Worldi. Saate mängida nii võrguühenduseta kohalikus kampaanias kui ka võrgus mitme mängijaga režiimis.

Train Valley Worldi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Ostu sooritamiseks külastage Steami portaali või ametlikku arendaja veebisaiti.

Hakkake kohe mängima, et näha, kuidas meie planeedi raudteevõrk arenes, ja osalege selles!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more