Järjehoidjad

Trainz 2012. Teie Raudtee

Alternatiivsed nimed: Trainz 2012. Teie Raudtee

Süsteemi nõuded:

Protsessor: Pentium D 3. 4 GHz

RAM: 1 GB

Video: 128 MB

Disk Space: 16 GB

Trainz 2012. Teie Raudtee - täielik simulatsioon rongijuhtimissüsteemide kõik klassid ja värve, mis ulatuvad auru vedurite ja lõpetades kaasaegse kiirrongid. Uniform, ja isegi natuke rahustav rahustav heli rattad, vilkuv väljaspool maastik ja line Raudteel ulatuva silmapiiril, seda rongisõidu Trainz simulaator 2012. Aga see kõik romantikat tee on negatiivsed. Kes on poisid ja isegi mõned tüdrukud tohutu raua ronge, ei taha olla oma takso ja minna pikk teekond. Rong õli lõhn, vastutuul, kõik see mäng Trainz simulaator 2012 ei suuda rakendada. Kuid kõik muud rõõmud ja haldamise funktsioonid pika rongi, reisijate või kaubarongide Trainz 2012

Rakendatud kõrgel tasemel.

Rong väljub

In Trainz simulaator 2012 kõik ei piirdu ainult töötab rongi, siis kehtivad nooled, ristmike ja teiste tavaliste atribuutide elu raudteel. Õpid, kuidas kiiresti ja lihtsalt mõista tohutut õmblused raudteede mõistma, mis tähendab igasuguseid liiklusmärke, õppida igasuguseid semafor signaale. In Trainz 2012 saab hallata mitte üks, vaid mitu rongide ja te võite saada jõuna üks ühendid või kontrollida kõiki õhust. Trainz simulaator 2012 mäng viib teid pidevalt asendit reguleerida ajutine, kuna täpsus rongi üks tähtsamaid omadusi. Ülesanded on alati sõltuvad ajast, mil peate teatud aja jooksul saavutada reisijate või kauba, tee pole kadunud keerulise läbipõimumine raudteed. Täielikult simulatsioonil, teie ülesanne on veelgi keerulisem, sest see on vaja pidevalt jälgida kiirust, sõltuvalt koormusest teil on kaasas, muidu katastroofi vältida. Ja kui sul on igav kaasaegsete rongide Trainz 2012. Teie Raudtee on võimalus istuda klassikaline auruveduri ja kulutavad selle ajalooline liinidel.

Editor

Peamine uuendus viimane osa Train Simulator oli arenenud editor, kus teil on võimalik luua oma maailma. Siin on, kuhu pöörduda, välja arvatud millega järgmise kilomeetri kuidas saate täiustada maastikud, istutades puid, püstitada maju ja muutes maastiku oma. See värviline ja peaaegu lõpmatu oma võimeid disainer, on lai valik rongid ja autod, ja sa pead olema võimeline koguma koosseisu oma unistused ja saata selle sulle loodud samal viisil. Kogu mäng galeriis on üle 400 üksused rongi tegelik seadmed, alates klassikalisest auru üksused ja lõpetades super kaasaegne kiirrongid. Kõik mudelid äärmise täpsusega kanti digitaalsel kujul ja võite olla kindel, et näed seal täpselt auto või rongi, kui see on olemas või on olemas, sealhulgas ka kõige väiksemad detailid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more