Järjehoidjad

Transformers War for Cybertron

Alternatiivsed nimed: Transformers War for Cybertron

Game Transformers War for Cybertron - põnev kolmanda isiku shooter, kes kolib fantaasiamaailmas, mis töötati põhineb populaarne animeeritud seeria sama nime. Enne disaini ainulaadne stiil suurim Transformers universumis. Paigaldatud mängu Unreal Engine 3. Ja hoolimata asjaolust, et ta on veidi dateeritud graafiliselt virtuaalne maailm tundub üsna korralik. Actions arendada Transformers koduplaneedi Cybertron. Diseptikonov juht Megatron innukas valitsemisaeg kõrgeim ja tema salakaval plaan on juba alustanud nende rakendamist. Aga Autobots ei anna nii lihtne, nii Megatron otsustas võtta äärmuslikke meetmeid - kasutamiseks allikas uskumatu energiaga. Varem pole keegi suutnud kontrollida "tume energon" ja ei ole teada, kas see on ambitsioonikas juht. Alustades Transformers War for Cybertron mängida, on sul võimalik valida, kas kampaania diseptikonov kas Autobots. Otsest osavõttu kõik, mis juhtub, ja te võite proovida uue jõuga kõik need emotsioonid, mis hämmingus, kui vaadates cartoon.

Sukelduda gameplay alla Transformers War for Cybertron. See on täiesti lihtne protsess ja see ei võta palju aega. Sa veetakse viimastel päevadel planeedi Cybertron ja teostada unustamatu reis. Lai missioonide ootavad sind ei lase käest lasta ühe minuti. Ja osalemine suurt lahingut jätta püsiva mulje! Game Transformers: War for Cybertron pakub liikuda ühest peatükist teise, iga kord, kui see võimalus esmalt valida üks kolmest olemas eraldi peatükk Transformers. See võib olla Optimus, Megatron, Soundwave, Bumblebee, Ratchet, Ironhide, Starscream ja teised. Järgmine - lõputu võitleb, sest sa vahel sõda kahe võimsa fraktsioonide ja ei saa lõõgastuda hetkeks. Pead iga nüüd ja siis tulistada, võidelda välja vaenlased ja üritab lüüa vaenlasi. Sel peate relvade ja pean ütlema, et arsenal mäng ei õnnestu. Transformers War for Cybertron relvi hindan tema arvukus. Teil on juurdepääs soojust otsib raketiheitjat, kuulipildujad, haavli, vintpüssid, püstolid ja isegi paigal. Ja ka seal on spetsiaalne Nujakka relva, mis on esitatud nagu boonus iga trafo. Ja sa armastad seda, et kui end padrunid, on olemas alternatiiv. Võib muuta ja kasutada tööriistu masinaid. Muide, animatsioon ootab muljetavaldav ümberkujundamist. Arendajad kõvasti tööd, et tagada Transformers War for Cybertron video oli realistlik, nii ümberkujundamise protsessis - see on midagi, sile ja sama tähelepanuväärne. Kogemused kõik see on väga lahe! Muide, aitab luua sobiva õhkkonna ja heli. Plahvatused, tulistamine, kriiskav raud ja tõstmise moraali optimistlik muusika - kõik see on kõige sobivam selle gameplay.

Kui sulle meeldib mänge sarnaseid teemasid, tere tulemast fantastiline maailm Cybertron! Hinda seda mängu teretulnud. Nagu nad ütlevad, parem proovida kord kui kuulen sada korda. Tule juba!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more