Järjehoidjad

Transpordipalavik 2

Alternatiivsed nimed:

Transport Fever 2 on jätk populaarsele majandussimulaatorile, mis on pühendatud transpordisüsteemi arendamisele. Ira on saadaval arvutis. Graafikat on täiustatud ja ümber kujundatud, mäng näeb välja veelgi realistlikum. Häälnäitlemine on hea meeldiva muusikaga.

Transport Fever 2 esimene osa oli üsna edukas ja see edu on igati õigustatud. Arendajad andsid tõesti endast parima ja andsid välja väga realistliku simulaatori tohutu transpordiimpeeriumi haldamiseks.

In Transport Fever 2 mängijad leiavad palju missioone erinevate ülesannetega:

  • Ehitage ulatuslik transpordiinfrastruktuur
  • Uute territooriumide arendamine, et aidata kaugetel kogukondadel logistikaprobleeme lahendada
  • Võitlus kasumi nimel konkureerivate korporatsioonidega
  • Rahastada teadlasi tehnoloogia täiustamiseks ja transporditeede tõhususe parandamiseks
  • Ehitage sildu, tunneleid ja rakendage muid insenerilahendusi, et leida väljapääs keerulistest olukordadest

Need on mõned peamised asjad, mida te mängu ajal teete.

Arendajate koostatud

vihjet aitavad mängijatel kiiresti mõista, mida nad peavad tegema.

Mäng algab, nagu ka eelmine osa, 1850. aastal, raudtee tuleku ja transpordi infrastruktuuri tohutute muutuste ajastul.

Püüdke juhtida edusamme ja tuua tsivilisatsioon maailma kõige kaugematesse nurkadesse.

В Transport Fever 2 PC, nagu ka eelmises osas, annavad arendajad võimaluse valida mitme mängurežiimi vahel. Kõige huvitavam mängida on kampaania. Seekord on kolm lugu. Sündmused, millest te läbisõidu ajal osa võtate, arenevad kolmel kontinendil, millest igaühel on oma kliimaomadused, topograafia ja pinnas.

Te naudite Transport Fever 2 mängimist isegi rohkem kui esimest osa, kuna projektis on palju uusi ehitusobjekte, rohkem sõidukeid ja ilmunud on isegi teine kontinent.

Kui sa pole esimest osa mänginud, siis pole põhjust ärritumiseks. Need mängud ei ole üksteisega süžeeliselt seotud.

Pole vaja kiirustada, mõtle igale sammule ja planeeri oma transpordiimpeeriumi arengut mitu sammu ette. Edu aluseks on võimas majandus, nõuetekohane tulude jaotus ja stabiilne kasum.

Mängu ajal juhite tohutut kaubaveoimpeeriumit. Peate alustama minimaalsete ressurssidega ja ainult ühe marsruudiga, mis toob veidi raha sisse. Vead võivad ettevõtte laienemist oluliselt aeglustada; mõelge oma sammudele läbi.

Mängimiseks tuleb esmalt alla laadida ja arvutisse installida Transport Fever 2. Pärast seda on teil võimalus mängida nii palju kui soovite, isegi kui teie arvuti pole Internetiga ühendatud.

Transport Fever 2 tasuta allalaadimine, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult arendaja saidilt.

Hakkake mängima ja looge oma transpordiimpeerium, mis hõlmab kolme tohutut mandrit!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more