Järjehoidjad

Transpordipalavik

Alternatiivsed nimed:

Transport Fever on majandusstrateegia, mille abil saate ehitada oma transpordiimpeeriumi. Mängida saab arvutis, optimeerimine on hea, sest mängimiseks ei pea omama tipptasemel mänguarvutit. Graafika on üsna realistlik, kõik objektid näevad tõelised. Häälnäitlemine on hea.

Mängul on palju fänne üle kogu maailma. Kindlasti naudite juhtimist ja ressursside eraldamist. Ülesanded on keerulised, kuid ärge muretsege, tänu arendajate näpunäidetele saate kiiresti aru, mida teilt nõutakse.

Transpordipalaviku mängides saab teha palju asju:

  • Hallake ja arendage oma transpordivõrku
  • Uurige piirkonda, et valida suhtluseks kõige optimaalsemad marsruudid
  • Uurimistehnoloogiad, mis suurendavad seadmete tõhusust
  • Jälgida asustatud alade arengut ja reageerida kiiresti suurenenud reisijate ja veetavate kaupade voogudele
  • Luua koostoime vee-, õhu- ja maismaatranspordikommunikatsiooni vahel
  • Lisateave kahe kontinendi keeruka logistika- ja majandussüsteemi kohta

Need on peamised ülesanded, mida teete transpordipalaviku mängimisel.

Mängus on mitu režiimi. Kõige parem on alustada kampaania lõpuleviimisest. Selle režiimi ülesannete raskusaste suureneb järk-järgult. See ei lase mängijatel igavleda ja võimaldab neil läbida kogu raudteemagnaadi teekonna.

Transpordipalaviku süžee saab alguse 1850. aastal, mil raudtee oli just ilmunud ega olnud nagu tänapäevane. Enne kui teie transpordiimpeerium saab parimaks ja võidab kõiki konkurente, on vaja ületada pikk arengutee.

Mängu käigus saate teada palju huvitavaid fakte transpordisüsteemi arengu ja selle täiustamise kohta mitme sajandi jooksul. Need on tõelised faktid, tänu millele ei võimalda mäng mitte ainult lõbutseda, vaid on ka hariv.

Siin on kaks kampaaniat:

  1. Euroopa
  2. Ameerika

Iga süžee sisaldab rohkem kui 20 huvitavat missiooni.

Transpordipalaviku edu võti on tasakaal. Jaotage oma sissetulekuid targalt, valides oma võrgu arendamise või transpordist saadava kasumi kogumise vahel.

Võrku on vaja laiendada vastavalt kasvavale nõudlusele, kuid mitte sellest liiga ette, vastasel juhul võivad teie kulud ületada teie sissetulekuid.

Rongide kandevõime võimaldab neil vedada rohkem lasti ilma kütusekulusid suurendamata.

Pole vaja kiirustada, mängige endale sobivaima tempoga.

Mängu alustamiseks peate esmalt alla laadima ja oma arvutisse installima Transport Feveri. Pärast seda ei vaja te Internetti, saate mängida võrguühenduseta.

Transport Fever tasuta allalaadimine, kahjuks pole võimalust. Mängu saab osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt. Kui soovite mängu allahindlusega saada, kasutage sellel lehel olevat linki.

Hakka mängima kohe, et saada rohkem teada kahe kontinendi transpordi arengu ajaloost ja osaleda selles protsessis otse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more