Järjehoidjad

Rändurid puhkavad

Alternatiivsed nimed:

Travellers Rest on RPG elementidega majandusstrateegia. Saate mängida arvutis või sülearvutis. Graafika on piksliline, kuid samas väga detailne ja ilus, värvid on küllastunud. Häälnäitlemine on tehtud retromängude stiilis, muusika aitab luua mängus ainulaadse atmosfääri.

Tänu ainulaadsele graafikale pole jõudlusnõuded suured, mängida saab mugavalt ka nõrkades arvutites.

Selles mängus juhite kõrtsi, mis asub rahvarohkes kohas. See on palju keerulisem, kui esmapilgul tundub, külastajatel võib olla ebatavalisi taotlusi, kuid just sellised tellimused võimaldavad teil kõige rohkem teenida.

Enne alustamist läbige koolitus, et tänu arendajate koostatud näpunäidetele juhtnuppudest kiiresti aru saada. Kohe pärast seda võite hakata mängima.

Enne teie kõrtsist kasumlikkust tuleb teha palju tööd:

  • Ehitage ja renoveerige ruume
  • Kasvata köögi- ja puuvilju
  • Hankige lemmikloomi
  • Õppige õlut pruulima ja veini valmistama
  • Palga- ja tuletõrjetöötajad
  • Reisimine eksootiliste roogade retsepte ja haruldasi koostisosi otsides

Selles väikeses loendis on kirjas vaid peamised tegevused, kuid tegelikult ootavad teid veelgi huvitavamad ülesanded.

Algul on asutus väga väike ja ei mahuta kõiki reisijaid, kuid võimaldab teil saada väikese sissetuleku. Valige, millele oma teenitud raha targalt kulutada. Proovige arvata, milline investeering võimaldab teil kasumit kiiremini suurendada.

Travelers Restis on rakendatud kellaaja ja aastaaegade muutmist. Lisaks on siin kohal isegi nädalapäevad. Olge valmis nädalavahetustel rahvarohkeks kõrtsiks ja nädala sees vaikseks.

Kõigi roogade valmistamiseks, mida oma külalistele serveerite, on vaja aega. Tooted, millest neid roogasid valmistatakse, ei teki kuskilt iseenesest. Näiteks peekoni serveerimiseks peate sigu kasvatama ja sama ka ülejäänud toiduainetega.

Kõige keerulisem aeg majapidamise korraldamiseks on külastajate sissevoolu ajal, sest kõike tuleb teha korraga. Need on päevad, mis toovad kõige rohkem kasumit.

Playing Travelers Rest on huvitav, kuna arendajad püüdsid teha ülesanded, millega te kokku puutute, võimalikult realistlikuks ja see neil õnnestus.

Graafika on küll tehtud pikslite stiilis, mis on viimasel ajal väga moes, kuid näeb välja ebatavaline ja aitab teil sukelduda keskaja atmosfääri.

Lõbutsemiseks pole Internetti vaja. Kõik, mida pead tegema, on mäng alla laadida ja installida.

Kahjuks ei saa arvutisse PC tasuta alla laadida

Travellers Rest. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate veebisaidilt. Hind on väike unikaalse mängu jaoks, mis ei sarnane enamiku teiste projektidega, müügi ajal võib see olla isegi madalam. Kontrollige, kas praegu on allahindlusi saadaval.

Hakkake mängima kohe, et omandada kõrtsi juhtimise kogemusi ja veeta lõbusalt aega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more