Järjehoidjad

Travian

Alternatiivsed nimed: Travian

Travi virtuaalne universum

Mäng Travian on ainulaadne sõjalis-majanduslik strateegia. Sellel on palju funktsioone, alates väga värvikast ja erakordsest graafikast, see on valmistatud käsitsi joonistatud minimalistliku disainiga, kuid samal ajal väga kvaliteetselt ning lõpetades sellega, et selle raames on peetud ka mängijate Euroopa meistrivõistlusi. raamistik alates 2011. aastast. Mõned nimetavad seda brauseripõhist mitme mängijaga projekti spordi- ja tehnikamänguks.

Selle mängu arendajad ja autorid on varustanud selle paljude funktsioonide, ülesannete ja üksustega, kuid vaatamata sellele on seda väga lihtne juhtida. Mängul on oma algus ja lõpp, mängija põhiülesanne on lüüa Natari küla, see hävitada ja hankida eriline artefakt. Selle abiga saate ehitada maailmaime ja pärast selle pumpamist tasemele 100 peetakse mängijat võitjaks. Seda pole ühe mängijaga mängus võimalik teha, nii et kasutajad liituvad meeskondadega, teevad ühiseid plaane ja töötavad välja strateegiaid, mis viivad nende meeskonna võidule.

Kõik Travian Legendsi ja Travian Kingdomsi kohta

Traviani mängimise alustamiseks on vajalik registreerimine. Registreerimisvorm täidetakse peaaegu kohe, mängija peab jätma oma e-posti aadressi ja kirjutama kaks korda sama parooli. Sotsiaalvõrgustiku nuppude kasutamine muudab sisselogimise veelgi lihtsamaks. Pärast registreerimisprotseduuri satub mängija maailma, kus arendajad pakuvad talle võimalust valida kolme osariigi vahel, kus on oma rahvad, millest igaühel on oma omadused, tugevad ja nõrgad küljed, aga ka majandusliku ja sõjalise arengu tunnused:

  • Roomlased - roomlastega asustatud riik areneb aeglaselt, kuna kauplejad liiguvad aeglaselt ega saa palju ära võtta, kuid on võimalik teha kaks tegevust korraga, hooned küla sees ja põllu harimine väljaspool selle piire, nende linnamüür on suurusjärgu võrra tugevam kui teistel rahvastel. Rooma armee pretoriaanide juhtimisel on tugev ja võimas, kuigi selle loomine on kallis ja aeglane;
  • Galls – sobivad kõige paremini algajale mängijale, on kiiremad nii võitluses kui ka kaubaliikumises. Nende eeliseks on suured vahemälud ja püüniste olemasolu; neid saab paigutada mööda linna, et kaitsta ründajate eest;
  • Sakslased on suurepärane sõjakas rahvas, mis sobib mängijatele, kellele meeldib mängu sõjaline komponent. Need sobivad ideaalselt naabrite röövimiseks ja võõraste maade rikkumiseks, kuid algajatel on mängu majanduslikus osas raske nendega toime tulla.

Ühe uue täiendusega lisati mängu veel kaks hõimu - hunnid ja egiptlased. Mõlemal hõimul on nii plusse kui miinuseid. Egiptlased sobivad rohkem algajatele, kuna kaitsevad paremini ja neil on soomusüksused. Lisaks on rohkem transporditavaid ressursse ja võimsaid kaitseseinu. Hunnid sobivad omakorda kogenud mängijatele, neile, kes on juba rohkem kui ühe Traviani maailma läbi mänginud ja mõistavad mängu loogikat. Nende eeliseks on erakordselt tugev ratsavägi ja kiirus. Nad loodavad rohkem oma liitlaste kaitsele, kuna on rohkem suunatud rünnakule.

Traviani on väga huvitav mängida, kuigi ressursse on ainult nelja tüüpi - raud, puit, savi ja vili, viib tööstuse areng mängija majanduslikult kõrgemale tasemele. Projekti kõige vajalikum ressurss on teravili, seda tarbib nii sõjavägi kui elanikkond, põllud, kus see kasvab, on küla küljes. Tootmisrajatiste ehitamise ja oaaside annekteerimisega saate suurendada ressursside kaevandamist, kuid samal ajal on neil ka suuri miinuseid: vaenlased võivad kergesti läbida neid linnade röövimiseks.

Travian Legendsis on välja töötatud iga rahva armee. Kokku viis sõjaväeharu:

  • jalavägi
  • Ratsavägi
  • Spiooni luureosakond
  • Piiramismehhanismid
  • Juhid - roomlaste seas on nad senaatorid, gallialaste seas juhid ja germaanlaste seas juhid.

Sõjalised tegevused erinevad rünnaku olemuse ja eesmärgi poolest, võite rünnata röövimiseks, kogu vaenlase armee hävitamiseks või küla maatasa hävitamiseks. Edukaks arenguks peavad mängijad omavahel suhtlema, looma kaubandussuhteid, sõlmima pakte ja liite. Samuti nägid autorid ette ametiühingutevaheliste lepingute sõlmimise.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more