Järjehoidjad

Travian

Alternatiivsed nimed: Travian

Alguses te oma väike küla ainult üks hoone. Travian on nelja liiki ressursse: puit, savi, raud ja kärpida. Enne kui minna ehitamine, peaksid hoolitsema loodusvarade kaevandamise. Kui olete kindlaks, tootmise vahendid, võite minna arendamise keskne osa oma küla. Ehitamine ladu ja viljaait, saate salvestada rohkem ressursse ja cache aitab kaitsta neid rünnakuid vastased. Maailm Travian sa ei ole üksi. Siin mängivad tuhandete teiste mängijatega. Kõige tähtsam on mängijate ümbrust oma küla. Kaart võimaldab teil kontrollida asukoht teisi mängijaid lähedal sinu asulates.

Interface

Ülevaade: Siit leiad oma ressurssi valdkondades

Village: Külas keskus saab ehitada hooneid

Map: Siin saab uurida ümbrust küla

Statistika: Tabelid teised

Reports: Teave kõikide sündmuste oma küla

Messages: saata ja lugeda isiklikke sõnumeid

Nüüd on teil kõik vajalikud teadmised mängu. Võite alustada mängu kohe pärast registreerimist.

Romans

Leegionäribakter

Leegionäride - lihtne ja mitmekülgne jalavägi roomlased. Lahinguüksuste seda tüüpi väed mitmepoolsed arengupangad: nad teevad hästi nii rünnak ja kaitse. Aga ikkagi, nende peamine eesmärk - kaitsta arvelduste Roman Empire hobune vaenlase üksused.

Eeldused teadus: Puudub

Eeldused koolitus: Kasarmu

Ihukaitsja

Praetorians pika söödu riigikaitse oskuste koolitus jätkumisest Senatis kui rattakaitsetele. Tema legendaarne au väärivad tänu oma suurepärase võime sulgeda võidelda vaenlase jalavägi. Kuid Praetorians ei ole võimelised võimas rünnak, ja ei ole nii osav ja tugev kaitseliin ratsavägi, kuna nende relvavendadele - leegionäride.

Eeldused teadus: Akademiyauroven 1 Forge armor tase 1

Eeldused koolitus: Kasarmu

Imperian -

Imperian - ühik rünnata sõdurid Rooma. Ta on kiire ja tugev rünnak kui kaitse hirmutab vaenlase väed.

Aga maksma kõik - koolitus Imperians üsna pikk ja kallis.

Eeldused teadus: Akadeemia tase 5, Sepikoda tase 1

Eeldused koolitus: Kasarmu

Horse luureks

Luurerühm Rooma. Päris kiire sõdurid aga tarbib 2 ühikut vilja tunnis. Täpne teave selle kohta, mitu vaenlase väed ja kindlustuste - edu igal sõda. Ainult otsima suutnud imbuda vaenlase küla ja saada vajalikku teavet ressursside hulga ja kaitse.

Kui ei ole vaenlane külas skaudid, skautlus jääb märkamata.

Eeldused teadus Stabiilne tase 1, Akadeemia tase 5

Eeldused koolitus: Stabiilne

Ratsaväe keiser

See on standard ratsavägi roomlased, haarangud ja järsku kiire rünnakuid. Ratsaväe sõdurid keiser ei ole nii kiire kui Gallia äikest, kuid tugev rünnak ja kaitse kui tuua hirmuks töötlemata vastane. Siiski tuleb meeles pidada, et säte hobune ja ratsanik hind ei ole odav!

Eeldused teadus Stabiilne uroven10, Akadeemia tase 5

Eeldused koolitus: Stabiilne

Taran

Ram on raske abi relva Roman jalavägi ja ratsavägi. Selle eesmärk on hävitada Roman seinad, aiad või Gallia kaitsevall sakslased. Hõlbustades seeläbi kasutamise jäärad vahetu ülesandeid jalavägi ja ratsavägi. Aga Rams tohiks lasta rünnak abita teiste väed, sest nad ise on nõrk.

Kõrg-ja tugevamaks kaitsev kindlustusi, seda rohkem sa pead jäära oma hävitamine.

Eeldused teadus: Akadeemia tase 10, Töökoja tase 1

Eeldused koolitus: Workshop

Senaator

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more