Järjehoidjad

Trine 2 Expanded Edition

Alternatiivsed nimed: Trine 2 Expanded Edition

Protsessor: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 1 GB

RAMDAC: GeForce 7600/Radeon HD 2400

Disk Space: 1. 5 GB

Trine 2 - arcade mängu arendatud üks Soome ettevõtted jätkuvalt traditsioonid loodud mitu aastat tagasi, koidikul arvutimänge. Trine 2 mängu mehaanika on väga sarnane varem populaarne mäng, kus mängija kukkus kontrolli all kolm Lost in Time Viking. Kõik tegelased olid nende erakordne oskus, ja ainult kasutades oskusi iga meeskonna liige võib edasi tasandil lõpuni. Game Trine 2 on kolm peategelast - tark ja kiire varas Zoya, võimas ja asendamatu lähivõitlus ratsu Pontius ja mustkunstnik Amadeus kontrolli elemente. Iga meeskonna liige on erinevalt teise, ja kasutada nende põhijooned ja tugevused ei jõuta enne Loppuratkaisu plot.

Plot

Game Trine 2 on ühendatud väga segane krunt, kus me öelda kogu backstory universumi Trine 2, mängida lihtne ja keeruline üheaegselt. Narratiivi mäng spot, kus esimene osa lõppes. Fairy Kingdom salvestati, paha ilm hävis, kuid idüll kestis väga lühikest aega ja uuesti üle maailma, kus peategelased elavad tõsises ohus. Seekord on peamine artefakt Trinh 2, mis reguleerib kogu maailma ja universumi oma raskustes ja jälle, et päästa maailm tal oli vaja kolm erinevaid märke, ja nende nõusoleku olla artefakt missiooni otsustas mitte küsida. Teine õnnetus mängimiseks universum Trine 2 oli sissetungi paharetid eesotsas nende juhi otsustas hävitada tuttav maailm ja haarata kontrolli artefakt.

Heroes

In Trine 2 on vaja mängida kõik märgid, kasutades oma tugevusi sada protsenti, kuid enamik missioone on mitmeid võimalusi mängimiseks ja võib isegi eristuda lemmikloomadele. Mustkunstnik ja trikimees Amadeus ere näide patsifist, sest tal ei ole oma arsenal Institute üks rünnata oskusi ja kasutab oma võimu luua. On see funktsioon võimaldab tal läbida jube soode ja liikuda suur kuristikku, sest et Amadeus loob välja õhuke õhk kuubikud püramiide ​​ehitada sildu. Paastudes oskusi mustkunstnik, kogus, kvaliteet ja suurus esemed kasvab. Pontius, ratsu luu, tema iseloomu, tema olemus on võitlus, ja rohkem vastaste ta nägu, mugavamalt tunneb ta. Kasutades mõõk ja kilp, samuti mitmed power oskusi, Pontius suudab üksi hoida rõhk vaenlane, kuid tema partnerid on tegelenud vähemalt olulised asjad. Game Trine 2 on kolmas tähemärk, kes täpselt, mis paistab silma just ettevõte. See varas, see varas, vilgas ja kiire, suudab prolazili maailma kõige kättesaamatuks nurgad, ronida viinamarjade ja köied, ja mõnikord võib see näidata oma fangs, decimating oma vaenlasi väike amb, kuid kõige kasulikum oskus oma arsenal oleks mull madala raskust, mille abil oleks võimalik ülespoole tõusma. Et erinevaid mäng Trine 2 on suur valik võimalusi ja takerdunud krunt missioonide ääreni koos mõistatusi ja eristada mängu teistest mängusaalides.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more