Järjehoidjad

Triviador

Alternatiivsed nimed: Trividator

Game Triviador brauseri mäng, mis ühendab valduses teadmisi erinevates valdkondades ja lahingud.

In veebipõhine online mäng Triviador registreerimine toimub läbi ametlikul veebilehel mängu, samuti on võimalus registreeruda läbi populaarne suhtlusvõrgustik internetis - Facebook. Osale mängus ja saidi kasutajaliides on esitatud inglise keeles.

Registreerimiseks võrgumänge Triviador peate tegema järgmist

1) Leia ametlikul kodulehel Triviador, kasutades iga otsingumootori, et sa tead. Näiteks Yandex.

2) Kui avate saidi enne kui kohe alustada allalaadimist mänge. See näitab, kas soovite luua. Kui te ei nõustu, siis kliki X ülemises paremas nurgas. Ja kui vastupidi, siis tee linnuke link «Sing in siit». Pärast seda näed registreerimisvormi.

3) esimesse lahtrisse kirjuta e-post (e-posti aadress).

4) Seejärel sisestage järgmise lahtri Password (salasõna). See peab olema täiesti unikaalne ning võib sisaldada nii tähti kui ka numbreid.

5) Seejärel vali Usename (kasutajanime).

6) lugeda lõigud, mis on allpool, kui te nendega nõus, need märkida. Sa pead klikkima väljakud, mis on vastupidine teemad.

7) Ja lõpuks, klõpsa «Registreeri».

Nüüd on õiguspärane kasutaja Triviador mängud ja kõik teie saavutused salvestatakse.

Play mäng Triviador hoida kõiki oma saavutusi, võib ainult registreeritud kasutajad mängu. Arvestades, et see mäng on brauser, kõige enam tähelepanu pööratakse suure kiirusega Interneti-ühendus. Arvuti parameetrid ei tohi olla väiksem kui keskmine. Selle eesmärk on tagada, et mäng töötas hästi.

In brauseri mäng sa mängida Triviador mehed, kes annab oma värvi ja pead oma lossi. Värvid mängu: sinine, kollane ja punane.

Lahingud Triviador Internetis ebatavaline. Valitud lahing kahe vastased. See võib olla teie või keegi teine ​​kaks mängijat.

Selle duelli antakse teile küsimus, millele tuleb vastata teatud aja jooksul. Kes vastab sellele küsimusele õigesti võidab. Pärast vastus on võitlus, kus võitjaks tapab kaotaja ja võtab oma koha.

Mäng on teie ees on kaardil Maa, pead võita. Rohkem võidad, seda rohkem oma kaaslasi pannakse kaardi ja seega siis saab võitja.

Mängu küsimused on üsna lihtne. Nad on pärit eri valdkondades: alates ajaloost ja lõpetades populaarne karikatuure.

Online brauseri mäng tasuta Triviador annab sulle võimaluse testida oma teadmisi ja võime vallutada maailma oma iseloomu.

Logi Triviador mängu ja salvestada oma tulemusi. Ärge kartke, et testida oma teadmisi. Ole teadlik, siis kindlasti tulevad võita!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more