Järjehoidjad

Three Kingdoms

Alternatiivsed nimed: 3 Kingdom

Kolm Kuningriiki Online - on tasuta multiplayer online rollimäng, mis on vaimusünnitus stuudio IT Territory. Three Kingdoms Online mäng väga sarnane väga tuntud ja juba meeldib kõigile mängijatele veebipõhine rollimäng Fight Club, kuid lisaks sarnasusi meie mäng on mõned põhimõttelised erinevused ja paar uuendusi, mis muudavad mängimist kenasti.

Liitu mängu Three Kingdoms ei võta palju aega ja on väga lihtne prodeduroy. Teil on vaja ainult sisestada nime oma mäng iseloomu, salasõna juurdepääsu mängu-ja e-posti aadress. Sellel aadressil saadetakse teile e-kirja, et registreerimine lõpule Kolm Kuningriiki. Mäng ise on brauser, see on absoluutselt mitte nõudlik vashemmu "riistvara". Kõik, mida vajame - igast arvutist, kus on Interneti-ühendus ja brauser.

Sündmused mängus keerleb igavene võitlus kahe suure rahva. Tipphetk on mäng, et puudub mark anastajad ja kaitsjad, positiivset ja negatiivset märki. Ja need kaks sõitu võitlevad õiguse koloniseerida vaba ja sisustamata territooriumil, mis pidevalt sattumist jõud oma vastastega. Three Kingdoms online mäng, mis põhineb ideoloogia vastu tagasilükkamine "must ja valge" koostöö siin kõik mängijad on võrdsed ja saavad nii sujuvaks kui üllas tegusid ja mitte väga palju.

Teine huvitav aspekt on see, et mäng Three Kingdoms Online, esialgu olema brauser, ei saa kiidelda kerge mäng klient, kes on alati olemas download otse ametlikul kodulehel mängu. Selle eesmärk on tagada, et juhul, kui mingeid probleeme oma brauseri, siis on alati võimalik siseneda mängu.

Lahingu süsteemi mängus on omakorda põhinev, nagu alati. Kõik, mis on arsenal oma iseloomu algusest - vaid paar muhke ja paar ilm, kuid iga tõsta oma taset oma magic book ja uuendab varu teadmised suurenevad ja oma iseloomu rohkem teada võitluskunstide tehnikaid. Tegelikult just sama oma garderoob ja arsenal. Sa alustad vähe või üldse mitte midagi, kuid mängu pärast kulutuste teatud aja, sul piisav kogus mänguseadmed ja tahke arsenal. Ja kõik, mida vaja teha - hävitada paar verejanuline koletised. Play online mängu Three Kingdoms pruugi meeldida kõigile, sest võitlus fännid ja asjatundjad huvitavaid lugusid ja salapärane lugu.

In Kolm Kuningriiki mäng on huvitav fännid rännakuid lihtsalt sellepärast, et mäng on tõeline kuld igaüks, kes armastab, et täita mäng ülesandeid. Kasuks mitmekesisus ja varieeruvus keerukus on väga suur, nii igav kindlasti ei pea. Tegelikult lisaks sõjalise tegevuse, võite alati teha midagi hingele. Vahel äge verine lahingud võite alustada kogumise ja töötlemise vahendid zalevareniem või isegi sepistatud relvad ja laskemoon. Kui valid kutsealal kullassepp, võite julgelt toetuda solid pribyi. Põhimõtteliselt on rohkem lihtne elukutse nagu kalapüük. Minnes kaugemale linna piire, siis tuleb alati hoida kõrva äge, sest sa kindlasti ei oota halastamatu ja kohutav koletised, ja on nõus, et võitlus tõsiste vaenlane kasutades söödaks või vali palgasaaja - ei ole parim idee. Play Three Kingdoms on palju huvitavam, kui liitute oma mehe seltsimehed. Mäng on väga huvitav mode - jaht. Seega saan teatud ala kaardil, saate näha kõiki kohalviibijaid teda monsters ja vastased ise valida võimeline. Kui te ei taha võidelda, siis saate alati posobirat erinevaid koostisaineid oma Potions ja Potions.

Niisiis, kui sa oled väsinud monotoonsus igapäevaelu kontoris, kui sa ikka põlema sees iha reisimine ja otsida seiklus, siis seda mängu armastan sind ja võimaldab teil tunda rõõmu gameplay. Registreeru ja tõestada, et me väärime kandma tiitli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more