Järjehoidjad

Troopiline suland

Alternatiivsed nimed:

Tropical Merge mõistatus objektide liitmise kohta talusimulaatori elementidega. Mängust leiate troopikas paradiisi, millel on väga särav ja ilus koomiksistiilis graafika. Kõik tegelased on hea häälega ja räägivad nagu tõelised multifilmitegelased. Muusika on lõbus ja muretu.

Siit leiate reisi troopilisele saarele. Kui arvate, et randades jõudeolekust ei hakka kiiresti igav, siis mäng sobib teile kindlasti.

Selles ootab teid palju uskumatumaid seiklusi ja imelisi avastusi:

  • Kombineerige esemeid, et hankida tööriistu, väärtuslikke esemeid ja lihtsalt kauneid suveniire
  • Arendage ja hallake talu, mille arendajad on teile usaldanud
  • Ehitage uusi hooneid ja kaunistage piirkond oma maitse järgi
  • Täitke ülesandeid ja õppige uusi huvitavaid lugusid

Kõik see ja mõned muud meeldivad tööd, millest saate teada, kui mängite Tropical Merge, ootavad teid siin.

Saar on täis maagiat ja ekspeditsioonide käigus kohtate kindlasti selle ilminguid.

Tutvuge kohalikega ja aidake neil päästa linn, kus nad elavad.

Teekond läbi saare, mis on palju suurem, kui esmapilgul paistab. Avastage suuri maid ja tehke uskumatuid avastusi. Hankige oma talu ehitamiseks ja arendamiseks vajalikud ressursid.

Leidke lummatud loomi ja kombineerige neid, et täiendada oma loomakogu kollektsiooni. Selle asukateks võivad saada kõige uskumatumate liikide lemmikloomad. Neid kõiki tuleb toita ja tagada, et neil oleks kõik vajalik olemas. Mängige nendega ja ärge laske neil pikka aega igavleda.

Ehitage oma kuningriik maagilises troopilises paradiisis.

Ainult teie otsustate, kuidas see välja näeb ja millised ehitised ja dekoratiivsed elemendid selles asuvad. Sa ei saa neid kõiki kohe kätte. Paljud neist tuleb koguda saare eri osades laiali.

Džunglis varitsevad tuhanded erinevad esemed. Leidke need kõik üles, uurige neid ja ühendage saaremaagiaga, et tugevdada või luua uusi elemente.

Saate iga päev sisselogimise eest auhindu ja nädala lõpus ootavad teid veelgi heldemad kingitused, kui te ei jäta ühtegi päeva vahele.

Mängul on palju fänne üle kogu maailma, leidke nende hulgast uusi sõpru.

Mängusisene pood pakub sageli kaupu ja ressursse soodushindadega. Mängusisese valuuta või pärisraha eest saate osta kõike, mis võib mängu ajal kasulikuks osutuda. Pakkumisi uuendatakse regulaarselt, ärge unustage seal vaadata.

Hooajalised pühad ja sündmused on päevad, mil mängus juhtub palju uut ja huvitavat. Sind ootavad ees erivõistlused ja heldeid auhindu, mida saad, muul ajal kätte ei saa.

Mängu ilmub peaaegu pidevalt midagi uut. Arendajad püüavad teile meeldida, lisades uurimisalasid, kaunistusi, rõõmsaid loomaaia elanikke ja kauneid hooneid.

Tropical Merge saab Android-s tasuta alla laadida, klõpsates lehel oleval lingil.

Installige mäng, seiklused ootavad teid maailmas, kus ilm on alati hea!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more