Järjehoidjad

Toscana seiklus

Alternatiivsed nimed:

Toscany Adventure talumäng mobiilseadmetele. Siin näete kaunist heledat graafikat koomiksistiilis. Muusika on lõbus ja tegelased positiivsed.

Selles mängus pead saama Olivia-nimelise tüdruku assistendiks. Aidake tal päästa oma talu kohaliku krahvi rünnakute eest. Muutke lagunenud talu edukaks ettevõtteks.

Selleks, et kõik õnnestuks, peate tegema palju asju:

  • Avastage samm-sammult ümbritsevat piirkonda
  • Vahe maa uutele põldudele ja tootmishoonetele
  • Hoolitse loomade ja lindude eest
  • Tootma müüdavaid kaupu
  • Kohtuge kõigi naabritega talu ümber
  • Raha ja kogemuste teenimiseks täitke ülesandeid

Toscany Adventure'i mängimine ei ole liiga raske, kuid te ei tohiks ka lõõgastuda.

Peamine ülesanne on hankida materjale talu laiendamiseks ja hoonete ehitamiseks. Selleks tuleb liita uus territoorium. See kulutab energiat, nagu enamik selle žanri mänge. Mõnikord saab seda täiendada, leides kampaania käigus teatud tüüpi taime. Vastasel juhul peate ootama varude täiendamist.

Ootamise ajal on võimalus põldude eest hoolitseda, loomade eest hoolitseda ja toitu toota.

Saate valida hoonete stiili, kaunistada territooriumi omal valikul dekoratiivsete elementidega. Te ise määrate, kuhu hooned paigutada, muuta talu kompaktseks või, vastupidi, hõivata tohutu territooriumi.

Vestlege teiste mängijatega, kutsuge sõpru ja mängige koos võrgus. Looge liite ja paluge teistel mängijatel teid aidata, aidake ennast. Täida ühisülesandeid ja osaleda võistlustel.

On soovitav, et ühingus oleks ainult aktiivseid mängijaid, vastasel juhul on võistluse käigus raske kõige väärtuslikumaid auhindu saada.

Kasutage suhtlemiseks sisseehitatud vestlust.

Mäng nõuab regulaarset tähelepanu, sest nii suurt talu ei saa kauaks järelevalveta jätta. Logige mängu iga päev ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimis- ja tegevuspreemiaid.

Hooajalisi pühi ja suuremate spordiürituste aegu pole parem vahele jätta. Sellistel päevadel on teil võimalus saada ainulaadseid auhindu, osaledes teemaüritustel koos huvitavate võistlustega.

Arendajad toetavad mängu aktiivselt. Värskendusi avaldatakse regulaarselt uute dekoratiivesemete, lõbusate võistluste ja muu sisuga.

Mängusisene pood võimaldab teil oma talu veidi kiiremini arendada ja osta puuduolevaid ressursse, energiat või dekoratiivesemeid. Osa kaupu on saadaval mängusisese valuuta eest, osa ainult pärisraha eest. Raha eest oste teha ei pea, vaid nii saad soovi korral arendajaid rahaliselt toetada. Sortimenti uuendatakse regulaarselt, pühadeks on helded allahindlused.

Toscany Adventure tasuta allalaadimine Android jaoks, saate järgida sellel lehel olevat linki.

Liituge kohe, et kohalik krahv ei solvaks sõbralikku Oliviat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more