Järjehoidjad

Kahe punkti ülikoolilinnak

Alternatiivsed nimed:

Two Point Campus on huvitav linnaplaneerimise simulaator, milles on ruumi huumorile. Saate mängida Two Point Campust arvutis. Siit leiate ilusat ainulaadses stiilis 3D-graafikat. Mäng kõlab hästi ja muusika on lõbus.

Kui teile ei meeldi kõik koolis või ülikoolis, kus te õpite, annab Two Point Campus teile võimaluse luua oma õppeasutus, kus reeglid kehtestate.

Otsustage, mida õpilastele, kirjandust, füüsikat õpetada või aidata neil maagiat õppida. Selles mängus on kõik võimalik.

Alguses saate näpunäiteid ja juhiseid juhtnuppude ja mängumehaanika kiireks mõistmiseks.

Siis oleneb kõik ainult sinust endast:

  • Laiendage ülikooli, täiendage ja laiendage ruume
  • Uute hoonete projekteerimine, vundamentide ja muude konstruktsioonielementide valimine
  • Ostke dekoratiivesemeid, mööblit, muutke seinte ja põrandakatte värvi
  • Hoolige koolituseks vajaliku varustuse eest
  • Looge õpilastega ühendust, et nende vajaduste kohta rohkem teada saada
  • Hoonete ja ühiselamute vahele rajada teed
  • Asetage ülikooli territooriumile pingid ja dekoratiivelemendid, istutage puid

Need on asjad, mida teete, kui mängite Two Point Campuses.

Ülikool, mille direktoriks te mängu ajal saate, on väga ebatavaline koht, lisaks tavapärastele erialadele on seal palju eksootilisi alasid. Eksootika hulgas on rüütelkond, praktilise maagia täiskursus ja palju muid keerulisi teadusi.

Mängu käigus on sul võimalus iga õpilasega individuaalselt tuttavaks saada, teada saada nende ajalugu ja eelistused teadusharude valikul.

Two Point Campus PC-s saab iga mängija näidata oma loovust. Jälgige õpilaste vajadusi ja ehitage kõik vajalik õigeaegselt.

Mäng rakendab aastaaegade vaheldumist, kasutage puhkust töö tegemiseks ja ülikooli ettevalmistamiseks uueks akadeemiliseks semestriks.

Mängus on palju koomilisi olukordi, hea tuju on garanteeritud ka sumedal ja pilvisemal päeval kõigile, kes Two Point Campusesse satuvad.

Lisaks klassiruumidele, kus õpilased saavad teadmisi, ja majadele, kus nad elavad, on vaja palju täiendavaid hooneid. Asetage hooned territooriumile vastavalt oma soovile, kuid ärge unustage rajada radu.

Looge ülikoolilinnakus salaühinguid ja üliõpilaste vennaskondi. Mõelge nende organisatsioonide jaoks välja reeglid.

palgata töötajaid ja professoreid. Sellele tasub tähelepanu pöörata, kuna koolituse kvaliteet sõltub töötajate professionaalsusest.

Mängu alustamiseks peate alla laadima ja oma arvutisse installima Two Point Campuse. Saate mängida isegi ilma Interneti-ühenduseta.

Two Point Campus tasuta allalaadimine, kahjuks pole võimalust. Saate osta selle lõbusa mängu Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti.

Hakka kohe mängima, et ehitada ülikool, kus tahaksid õppida ja selle tööd juhtida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more