Järjehoidjad

UFO Online

Alternatiivsed nimed: UFO, UFO

UFO Online-on tasuta multiplayer mäng stiilis Postapokaliptika. UFO Online mängu online - see on julm maailm rahu linna 41 maailma pärast 2024, kui majalised maa peal on saadetud kohutav viirus tabanud peaaegu kogu inimkonna. Osa välismaalasi jäänud Maal, kuid enamus neist seletamatult lahkunud. Survivors on inimesi, kes alistus viirus ja ei muteerunud ja nüüd võitlevad oma liikide järgi, ja välismaalastele.

Miinimumnõuded süsteemile mäng:

- Protsessor: Intel Pentium ® 4 2. 5 GHz või samaväärne

- RAM 1 GB

- Video: Radeon 9800 või GeForce 6600 128 MB graafikamälu (peab toetama Shader Model 2. 0)

- Network Connection - 64 kbps

- Kõvaketas: 500 MB vaba ruumi

Osale mängus UFO Online nõuab laadida ja installida spetsiaalne klient tarkvara, mis optimeerib mängu käigust ja automaatselt. Siis UFO Online Online registreerimist sisestada hüüdnimi (vajalik-mängu nimi), parool, e-mail, et leppida reeglid ja aktsepteerima kasutaja kokkuleppel. Veenduge, et sisestate koodi pilt, mis hoiab robotid mängu. Teie toetus ja koostöövõrgustike võimalusi eakaaslaste ja fännidele see mäng on kogukond VKontakte ja Facebook, mis on eriti kasulik, kui serverite hooldus.

UFO online mäng on jagatud sektoriteks, mis liigub oma iseloomu. Pärast kolimist ta võtab vähe aega puhata. Mõnes sektoris pannakse hoonete või terved kogukonnad, mis annab teile võimaluse kasutada hasartmängu teenuste, näiteks:

- "Shop",

- "Ladu"

- "Arena" ja teised.

Kui sa mängid mängu UFO online siis teie iseloom on kuus peamist omadused:

Võimsus

- Dex,

- Body

- Perception

- Intelligence

- Charisma.

Suurem tegelane, vähem kogemusi tal on vaja saada seda või teist oskust. Tänu erioskusi "koolitus" saab arendada oma iseloomu. Sinu iseloom on seljakott ja isiklikud asjad trofee. Need asjad, mida saab müüa, vahetada barter teise mängija või - kui asjad trofee - kaotada nende surma ajal. Ja kui su seljakott on ülekoormatud, osa asju on vabaneda.

Relvad on mitut liiki, mis sõltuvad taktikaline eesmärk teatud tüüpi relva. Kui hakkad mängima mängu online UFO Online, siis tuleb esitada koos põhi relv - relv, ja tase iseloomu, saate juurdepääsu muud liiki relvi, näiteks:

- Rünnak vintpüssi,

- Kuulipildujad

- Relvad võidelda avatud ruum.

Iga relv on oma ainulaadsed omadused, mida tuleks käsitleda enne mängima UFO Online.

Lahingud mäng toimub samm-sammult. Et olla edukas UFO Online mängida kasulikult aega veeta jaotus plaanib oma järgmist sammu lahingut. Siis kõik märgid kaotavad oma tegude eest. Lahing jätkub nii kaua, kui teie meeskond ei võida või kuni oma võitleja ei tapnud vaenlane. Kui teie meeskond võidab, saate koguda kõik trofeed, mis jäi pärast võidetud vaenlased. Kui soovite rünnak igalt mängijalt, kas lubada sektori rünnata. Karda - kui hetkel lahingut järsku katkestada Interneti-ühendus, oma iseloomu jäävad võidelda ja muid sümboleid võib tekitada kahju kuni mõrv. Kõik lahing asukohtade mängu on unikaalne, mis on jagatud rakkude ja on oma maastik.

Online mäng UFO Online annab mängijatele võimaluse kaubelda, külastage kauplused, kes müüvad oma vara teistega. Lisaks kaubandussuhted on võimalik ainult vahel päris inimesed, lepingud ei ole automaatselt genereeritud.

UFO Online registreerimine avaneb teie ees võimalus ennast tõestada nii suur võitlejad, kartmatu, hiilgav strateeg ja taktik ja jõuda tippu selles mängus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more