Järjehoidjad

Ukraina kaitseväe taktika

Alternatiivsed nimed:

Ukraina kaitseväe taktika taktikaline pöördepõhine strateegia. Mängul on lihtne graafika, kuid kõik näeb üsna kena välja. Heli on hea, kaadrid kõlavad realistlikult ja valjult. Sinu ülesandeks mängus, juhtides väikest armeed, on alistada kõrgemad vaenlase jõud.

Nagu paljud mängus nime järgi arvasid, räägime nüüdisajaloo viimasest suuremast sõjalisest konfliktist. Peate tegema kõik endast oleneva, et mitte lasta alatul ja salakavalal vaenlasel teie riiki vallutada. Kaitske tsiviilelanikega linna hävitamise eest.

Enne kui hakkate mängima Ukraine Defense Force Tactics, peate jagama punkte, tugevdades teie valitud vägede liike.

Järgmisena valite sobivaima taktika.

Kokku on neid kolm:

  • Kombineeritud
  • suurtükivägi
  • Jalavägi

Kokkuvõttes koosnevad teie väed jalaväe- ja suurtükiväeüksustest ligikaudu võrdselt. Kui valite jalaväe, moodustavad suurema osa vägedest jalaväelased. Kui valite suurtükiväe, koosnevad teie väed enamus seda tüüpi vägedest.

Selles mängus käite vaheldumisi vaenlasega. Igal üksusel on teatud arv tegevuspunkte, mis kulutatakse liikumiseks või rünnakuks. Tegevuspunktide jaoks on aktiveeritud aktiivne kaitserežiim. Selles režiimis olev üksus ründab oma käigu ajal mis tahes vaenlast, kes on mõjupiirkonnas.

Vaenlase üksuse hävitamine annab sulle kasulikku ressurssi, mis tuleks võimalikult kiiresti kokku korjata. See muudab teie sõdalased tugevamaks ja aitab kahjustusi parandada.

Igal teid ootaval missioonil on oma ülesanded. Näiteks hävitage teatud arv vaenlase üksusi. Mõnikord tundub, et seda on üldse võimatu teha, kuid miski pole võimatu. Peate lihtsalt tegema kõik võimaliku.

Regulaarsete ajavahemike järel saabub õhuabi langevarjuga. Kui võtate selle objekti üles, saate valida kolme erineva eritoimingu vahel.

Võtmepunkte koguvad üksused saavad kaitse või rünnaku eest boonuseid.

Lisaks mõnikord ülevalt langevarjuga alla lastud abile saabuvad ka äärmiselt ebameeldivad esemed. Teatud aja möödudes alustab vaenlane raketirünnakut. Enne seda tõstetakse kõik pommitatud rakud punaselt esile. Parem on oma üksused turvalistele kohtadele tagasi tõmmata. Seda võib olla raske teha, kui vaenlase väed on vahetus läheduses ja saavad olukorda enda kasuks ära kasutada.

Võib tunduda, et mäng on väga raske. Kuid siin on raskused piisavad, et hoida teid huvitatud ja mitte muuta lõik õudusunenäoks.

Mäng on sõltuvust tekitav ja selles saab märkamatult üsna palju aega veeta.

Kahjuks pole kogu APU käsutuses olev arsenal hetkel olemas. Teatud tüüpi relvad võivad ülesande mängus palju lihtsamaks muuta, kuna need osutusid tõelisel lahinguväljal äärmiselt kasulikuks.

Ukraine Defense Force Tactics tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil. Mängu maksumus on sümboolne ja arendaja kannab kogu müügist saadud tulu Ukraina abistamiseks.

Hakkake mängima kohe, et kaitsta Ukrainat ja kogu tsiviliseeritud maailma alatu Z-hordi sissetungi eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more