Järjehoidjad

Piiramatu: hobuste disainer

Alternatiivsed nimed:

Unbridled: Horse Designer on mäng, kus teil on suurepärane võimalus ehitada oma hobusefarm. Saate mängida arvutis. 3D-graafika, realistlik ja detailne. Mäng on kõlanud kvaliteetselt, muusika on meeldiv. Optimeerimine on olemas.

Mäng pakub palju võimalusi, kuid kõigest aru saamiseks peate esmalt läbima koolituse. See võtab veidi aega, pärast mitme vihjetega missiooni läbimist saate kiiresti aru, kuidas mängu juhtida.

Pärast seda ootavad teid mängus Unbridled: Horse Designer:

palju ülesandeid
  • Hoolitse talu eest, külva põldu, korista saaki
  • Korista territoorium
  • Täiendage talli nii, et see mahutaks rohkem elanikke
  • Tõuge hobuseid, looge oma ainulaadne tõug
  • Hankige uued hobuste sadulad ja ratsanikuriided
  • Treenige oma hobuseid ja õppige uusi trikke, parandage oma ratsutamisoskusi
  • Osalege ja võidage ratsutamisvõistlusi mitmel erialal

Siin on peamised asjad, mis ootavad teid arvutis Unbridled: Horse Designeri mängimisel.

Sina otsustad, milliseks talu kujuneb, korrastad hooned oma maitse järgi. Paigaldage kaunistused ja aiamööbel, et muuta see koht hubaseks. Kuigi peate saagikoristuse eest hoolitsema, pole see peamine ülesanne. Aretage hobuseid erinevate võimetega loomade ristamise teel ja hankige tugevamaid järglasi.

Lisaks saate mõjutada järgmise põlvkonna lemmikloomade värvust ja muid omadusi.

Hobuseid on võimatu aretada ja ratsutamisega mitte tegeleda. Õppige neid nutikaid loomi suurepäraselt juhtima. Valmistage ette koht, kus saate erinevaid trikke harjutada ja harjutage seal regulaarselt. Soovi korral annab Unbridled: Horse Designer teile koha, kus oma omandatud oskusi näidata. Osalege võistlustel. Erinevalt enamikust hobuste teemalistest mängudest saab sel juhul lisaks tavapärasele hobuste võiduajamisele osaleda üritustel ja võistelda westerni ratsutamises.

Mängib ohjeldamatult: Horse Designer on väga huvitav, kuna saate iseseisvalt valida, mida teha. Saa parimaks ratsanikuks kolmel distsipliinil, saa auhindu ja täienda oma oskusi või pööra maksimaalset tähelepanu hobuste aretamisele, luues uusi unikaalsete omaduste ja välimusega tõuge.

Mängu mängimiseks pole Internetti vaja, vajate seda ainult alguses installifailide allalaadimiseks.

Praegu on projekt varajases juurdepääsustaadiumis ja kõike, mida arendajad silmas pidasid, pole veel ellu viidud, kuid selle teksti vaatamise ajaks on tõenäoliselt väljalase juba toimunud ja seal on veelgi huvitavamat ülesandeid.

Unbridled: Horse Designer tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Teil on võimalus osta mäng sellel lehel oleva lingi kaudu või Steami portaali külastades. Hind pole kõrge ja üsna sageli saab mängu osta tohutu allahindlusega, kontrollige, kas täna on selline päev.

Hakkake mängima kohe, et veeta lõbusalt aega hobuste kasvatamisel ja võistlustel osalemisel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more