Järjehoidjad

Vaieldamatu

Alternatiivsed nimed:

Vaieldamatu Väga realistlik poksimäng. Saate mängida mobiilseadmetes. Graafika on hea, 3D, näeb päris realistlik välja. Kõik poksijad räägivad nii, nagu need inimesed tegelikkuses räägivad. Muusika on energiline.

arendajat armastavad seda spordiala selgelt väga. Nad tegid kõik endast oleneva, et panna sind tundma kõike, mida tõelised poksijad tunnevad.

Mängus osaleb üle 50 tõelise poksija.Mängu arendamise käigus pidin nende kõigiga koostööd tegema, et saavutada maksimaalne autentsus.

Iga võitleja on uskumatult andekas, kuid saate siiski oma oskusi täiendada.

  • Parandage oma jalgade tööd ja liikuge ringis uskumatu kiirusega
  • Õppige rohkem kui 60 tüüpi lööke ja õppige neid kombineerima
  • Kasutage vaenlase eksitamiseks trikke ja petlikke liigutusi
  • Töötage oma kehaga, et vältida kahjustusi

Mängus on võimalik näha ja isegi saada osaliseks kõige uskumatumates võitlustes. Miski pole võimatu, saate isegi korraldada vastasseisu erinevatel ajastutel elanud poksijate vahel, kellel polnud võimalust tõelises võitluses kohtuda.

Sul on võimalus lavastada suurejoonelisi lahinguid viiel erineval enda valitud areenil. Need on reaalsed kohad, mitte väljamõeldud asukohad. Mõned neist sobivad rohkem avatud treeninguks või näidissparringuks, kuid põhiüritusteks sobib kõige paremini suur areen.

Isegi kui olete poksimaailmast kaugel ega tunne reegleid, tunnete huvi Undisputedi mängimise vastu. Arendajad on teile mängu alguses ette valmistanud selge õpetuse ja vastaste taseme järkjärgulise tõstmise. Tänu sellele imelisele mängule saate rohkem teada poksimaailma, ühe suurejoonelisema spordiala kohta.

Kakluse ajal ei otsusta kõike toore jõuga, poksimatš on nagu malemäng ja tavaliselt võidab see, kes on koostanud tõhusama strateegia.

Kõik võitlejate liigutused näevad nii loomulikud välja, sest need on tõelised liigutused, mis on saadud sensorite abil.

Kuigi arendajad on muutnud mängu realistlikuks, on selles koht huumoril. Näiteks võite tuua ringis võitleja endaga vastaseks või vaadata, kuidas eri kaalukategooriate poksijate vastasseis välja näeb.

Ärge unustage mängu, igapäevase külastuse eest saate auhindu.

Pühade ajal toimuvad erimeistrivõistlused ja mängusiseses poes ootavad teid allahindlused.

AI tase on kõrge, lisaks on teil võimalus seda mõjutada, valides ühe kolmest saadaolevast raskusrežiimist.

PvP-režiimis saate võidelda mitte ainult AI-ga, vaid ka kõigi teiste mängijatega.

Mängupoest saate võimaluse osta uusi spordivorme ja -varustust meistrivõistlustel teenitud mänguvaluuta eest või pärisraha eest. Mäng on tasuta, kuna arendajad teenivad ainult teie poes tehtud oste.

Saate Android jaoks tasuta alla laadida

Undisputed, klõpsates lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja saage absoluutseks poksimeistriks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more