Järjehoidjad

Käsu ühtsus 2

Alternatiivsed nimed:

Käsu ühtsus 2 Käigupõhise strateegia teine osa. Mängimiseks on vaja arvutit. Graafika on võrreldes esimese osaga muutunud paremaks, kuigi säilitas iseloomuliku visuaalse stiili. Häälnäitlemine ja muusika, nagu varemgi, kaebusi ei tekita, kõik on korras.

Kronoloogiliselt toimuvad mängu sündmused Teise maailmasõja ajal. Mängu esimeses osas juhtisite kampaaniat Ida-Euroopas. Seekord peate juhtima liitlasvägesid lahingutes Euroopa mandril.

Kui mängisite eelmist osa, pole teil juhtnuppude leidmine keeruline. Koolitus on mõeldud algajatele.

Ülesanded jäävad samaks:

  • Andke armeele tugevdusi
  • Logistika seadistamine
  • Kaitske peakorterit
  • Juhtige vägede edasiliikumist

Ja muidugi hävitage vaenlase väed.

Mäng näeb välja nagu lauamäng, mis on porditud arvutisse PC ja see pole ainult see. Nagu esimene osa, kopeerib ka teine selgelt lauamängu Risk ja see pole sugugi halb, sest see on üks parimaid lauastrateegiaid. Mängu võimalused on muljetavaldavad. Lisaks otsesele vaenutegevuse läbiviimisele on vaenlasele kahju tekitamiseks ka teisi viise. Korraldage tagaosas sabotaaži ning hävitage teid ja logistikakeskusi, et aeglustada vaenulike üksuste edasiliikumist.

Jõed on takistuseks, ehitage sildu nende ületamiseks ja hävitage vaenlase ülekäigukohad.

Proovige enne lahingut leida oma üksustele õige asukoht. See võib tuua võidu, kui vaenlase väed on ülekaalukad ja olukord tundub lootusetu.

Mängu ajal on vastased kordamööda. Sõidukite kiireks arendamiseks on suure tähtsusega teed ja logistikakeskused, kus sõidukid saavad kütusevarusid täiendada.

Kaardi uurimata ala on kaetud sõja uduga, kasutage vaenlase territooriumile vaatamiseks luurelennukeid. Lisaks saate lennunduse abiga lüüa vaenlast või tarnida oma armeele laskemoona ja kütust.

Lahingu ajal annate oma üksustele rünnata sihtmärgi ja seejärel vahetavad nad lööke.

Peamine keskus on peakorter, kui see vallutatakse, siis sõda kaotatakse.

Lahingu käigus viga saanud sõidukid tuleb saata baasi taastamiseks.

Osalege Euroopa vabastamises. Lookampaania sisaldab kõiki Teise maailmasõja kuulsamaid lahinguid.

Unity of Command 2 saate mängida ainult liitlasvägedena, nii et sissetungijad saavad kindlasti lüüa.

Mäng ei ole lineaarne, süžeel võib olla palju harusid, mis muudavad kõiki järgnevaid tegevusi. Seetõttu pole mängu uuesti läbimine vähem huvitav kui esimest korda mängimine.

Neile, kes soovivad luua oma skripti, on arendajad pakkunud mugavat redaktorit, tänu millele ei võta see liiga palju aega.

Unity of Command 2 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami platvormilt või külastades arendaja veebisaiti.

Installige mäng ja arendage oma annet ülemana tänapäeva ajaloo suurimas sõjas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more