Järjehoidjad

Käsu ühtsus

Alternatiivsed nimed:

Unity of Command on käigupõhine strateegiamäng, mida saate mängida arvutis. Graafika on siin lihtsustatud ja visandatud, kuid see ei riku mängu üldse. Häälnäitlemine on hea, muusika aitab keskenduda mängule.

Selle projekti loomisel olid arendajad inspireeritud lauamängudest. Siin on mäng, mis on paljuski sarnane populaarsele Riskile.

Mängu sündmused leiavad aset Ida-Euroopas II maailmasõja haripunktis. Vali üks pooltest ja proovi võita. Mängu alguses õppimine suurendab oluliselt teie eduvõimalusi.

  • Varustage sõdivale riigile kõik vajalikud vahendid
  • Ehitage üles tugev armee, et võistelda lahinguväljal
  • Hävita vaenlase väed ja võitle territooriumi kontrolli eest

Need on peamised ülesanded, millega Unity of Commandi mängides tuleb tegeleda.

Kuigi mäng võib esmapilgul lihtne tunduda, ärge eksige, on see suurepärane strateegiamäng, mis ei lase sul igavleda. Mäng on sõltuvust tekitav, see võib kergesti ära jääda ja ajataju kaotada.

liigutust tehakse vaheldumisi vastasega. Kiiret pole, võite iga liigutuse läbi mõelda, enne kui oma armeed mänguväljakul liigute.

Proovige kasutada maastikku ja taimestikku, et parandada oma üksuste võiduvõimalusi. Mõned väed saavad boonust, kui nad on kõrgel kohal või vastupidi, kui nad on metsas peidus. Sõjaväelasti kohaletoimetamiseks on seevastu eelistatav teed. Logistikale pööratakse mängus erilist tähelepanu. Armee, millel on parim varustus, võitleb palju tõhusamalt.

Arv on samuti oluline. Mida suuremat osa kaardist te kontrollite, seda lihtsam on uusi üksusi luua, kuna juhitavad linnad pakuvad lisaressursse. Kuid te ei tohiks kohe visata kõiki oma jõude linna, mille ümber on vaenlasel suured jõud. Vaata kaarti ja mõtle, äkki on mingi suund, kus on lihtsam edasi liikuda. Kuid on olukordi, kus frontaalrünnakut ei saa vältida. Sellistel juhtudel proovige koondada lahingutsooni võimalikult palju üksusi.

Ilm mõjutab lahingu tulemust samuti palju. Tugevate vihmade ajal muutuvad rasketehnika vähenenud manööverdusvõime tõttu väga haavatavaks. Ala, kus üksus võib liikuda ja rünnata, tõstetakse kollaselt esile pärast üksuse valimist kaardil.

Kahurvägi ja lennundus töötavad udu ja pilvise ilmaga halvemini. Rünnakuteks või kaitsemeetmeteks valmistumisel arvestage meteoroloogiliste tingimustega.

Kogemuste omandamisel muutuvad teie sõdalased tugevamaks ja võivad aja jooksul tõusta. Püüdke mitte ohverdada asjata ühikuid, mille tase võib peagi tõusta. Kõrgem tase tähendab rohkem võimalusi lahinguväljal.

Unity of Command tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe, et testida oma oskusi komandörina!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more