Järjehoidjad

Katkesta

Alternatiivsed nimed: Katkesta

Pretty hämmastav mäng Unravel. 02. 2016 See on väga varsti.

Tegelane - kassipoeg Jarni, kuid see ei ole lihtne kass ja kootud ning ta on nii rahutu ja uudishimulik nagu tavalised lemmikloomad. Ta tuli välja käekotist kena vana daamile, kus asetati mitmevärvilise lõnga segamini, valides endale punase - armastuse ja headuse sümboli.

Loodus pani filosoofilise tähenduse. Vanem naine elas oma kahjumiga pika eluea. Jarni peab läbima oma järgmise ja tagastama kaotatud perekondlikud mälestused, ühendades need punase lõngaga.

Teema on kassipoja jätk, ja ta kasutab seda uutesse piirkondadesse liikumiseks ning suhelda objektide ja objektidega, mis leiduvad mitmekesisuses. Alternatiivina madu - suur vares ja kui ta otsustab öösel minna lõnga lõnga sidumiseks taskulamp, et valgustada teed. Vabastage oma arvutisse hetkel, kui ei ole vene keele olemasolu, kuid kuna lugu on ilma sõnadeta selge, ei ole see oluline.

Süsteemi nõuded.

  • OS: 64 bit / Windows 8. 1/10
  • Mälu: 4 GB RAM
  • Videokaart DX11 riistvaraga või komponentide komplekt DX11
  • Protsessor: Intel Core 2 Duo protsessor 2, 4 GHz või AMD Athlon Phenom X2 2,8 GGts
  • Noutbuk (PC): GeForce GTX 745M, AMD Radeon HD 8650G, Intel 4400
  • Statsionarny arvuti: Radeon HD 5750 või GeForce 450GT ja 512 Mb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more