Järjehoidjad

Unustatud kangelased

Alternatiivsed nimed: Unustatud kangelased

Laulmata kangelased Online - tasuta multiplayer rollimäng fantaasia stiilis ainulaadne graafika.

Laulmata kangelased Online mäng teeb järgmise süsteemi miinimumnõuded arvuti mängija

1. Internetti ühendamine.

2. JavaScript ühilduvat brauserit tehnoloogia Flash.

3. Olemasolu praeguse versiooni Flash Player.

4. Ekraani resolutsioon 1024 x 768 pikslit või rohkem.

Mängu arendajad ei soovita mängides seda mängu Internet Explorer, Opera.

Registreeri laulmata kangelased mäng on väga kiire - sa pead ainult sisestama oma e-posti aadress ja ja aktsepteerima kasutaja kokkuleppel. Täpsemad juhised laulmata kangelased Online registreerimine saadetakse aadress elektrooniline postkast. Registreeri laulmata kangelased ei ole vajalik, kui teil on oma lehekülg sotsiaalseid võrgustikke nagu Vkontakte ja Facebook - saab sisse logida mängu kasutades oma konto.

Laulmata kangelased online mäng on ainulaadne graafika, meenutab koomikseid. Kuid see ei välista seda, et maailma artanga väga kvaliteetset disaini ning mitmesuguseid paigas - linna Free-Port, koobastesse ja Dungeons.

Kui hakkad mängima mängu online laulmata kangelased, oma iseloomu saab kuuluda ühte klassi:

• Warrior

• vaimulik

• Ranger

• trikimees

Samas sõltub ainult teile, milliseid oskusi olete arendada oma iseloomu. Unustatud kangelased online mäng on eriline omadus - komplekti kaardid, mida sa naudid. See sõltub nende oma käiku, relvad, sümbol. Kui sulle ei meeldi midagi, siis on alati võimalik osta või võita lahing uus kaart ja hakata tegutsema hoopis teisiti.

Lahing süsteem on omakorda põhinev mäng. Saab võidelda nii laval ja täita erinevaid ülesandeid. Peale kõige ohtlikum ja salakaval koletised saavad kooskõlastada oma tegevusi ja võib rünnata sind kogu rühma. Battlefields on erinevad ning neil on erinevad omadused, näiteks takistusi, nii jõudu, mis annab märgi energia seisukohast sisend - väljund. Võite jalutada, sõita, hüpata, rünnak ja kasutada oma oskusi.

Kui mängid mängu online laulmata kangelased, siis oodata erinevaid ülesandeid, mida annab

• Circle of Power

• Steel Legion

Need kaks organisatsiooni ei tea mages ja sõdalased võrra. Sul ei ole kohe anda töö trofee, mis on mõned unikaalsed asi. Esiteks sa pead teenima teatud maine. Kui te teete tööd ring võimu, et oma maine kannatab Steel Legion ja vastupidi.

Sinu iseloom on eriline prillid au, mis sõltub inimeste osakaal maailmas. By pealkiri iseloomu, saab ka rohkem ja epiteete, nagu Great Õiglane, Zhetvoprinosyaschy või Bezisvesny, Humble. Alates pealkiri iseloomu sõltub ka tema võimalused - liituda klanniga, osaleda lahingus areenil.

Kui oled laulmata kangelased mängida, siis tekib majanduslik süsteem. Esiteks on kõik vahendid mängus on ammendav ja mängijad peavad uuesti alustada. Teiseks turgude siis tekib mitmeid võimalusi hindade dumpingu ja muu puudujääk. Kolmandaks, saate luua unikaalne relvi ja neid müüa.

Saate luua kaubateede linnades üle maailma, näiteks kaubavahetus klannid kasutada majanduskasvu ja rünnak teiste linnadega.

Play Unustatud kangelased põnev, sest see sõltub ainult teie teod ja suhtumine oma muid sümboleid, saate töötada, kuid ei piirdu ainult üks haru areng, samuti lihtsalt nautida mängu.

Süsteemi iseloomu areng mängus - bezurovnevaya ka mängus puudub konflikt võistlused ja peod ning sõltub ainult teile, kellega sa võitled.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more