Järjehoidjad

Linnade impeerium

Alternatiivsed nimed:

Urban Empire on mäng, mis on seotud linnasimulatsiooni žanriga, kuid see on ainult esmapilgul. Selliste mängude graafika pole peamine parameeter, kuid siin pole see rahuldav, kõik tundub piisavalt hea. Muusikavalik ja häälnäitlemine on kvaliteetne.

Kui sind huvitab eelkõige asula rajamise simulatsioon, siis selles mängus pole sul midagi erilist teha ja parem on otsida midagi muud. Siin on kõik nii lihtsam kui ka keerulisem. Te tõepoolest arendate linna, kuid mitte tavapärasel viisil ja mitte alati otseselt.

See mäng on linna juhtimise simulatsioon juhatuse koosolekutel otsuste tegemise teel.

Kõik tegevused mõjutavad otseselt teile usaldatud linna elu ja arengut. Kuid selle nägemiseks kulub veidi aega.

Peate

  • Tegelege poliitikaga
  • Otsustage, kuidas linn peaks arenema
  • Määra maksud
  • Halda linnaeelarvet

Olete mitusada aastat valitsenud linnapeade dünastiat. Enamasti teete otsuseid mitme valiku vahel. Üksinda ei saa te aga teha ühtegi elumuutvat otsust. Kõik pannakse hääletusele väikeses volikogus, kuhu kuuluvad linna asutanud perede esindajad.

Playing Urban Empire on soovitatav eelkõige neile, kellele meeldivad poliitilised intriigid, kuid ka teistele võib meeldida jälgida, kuidas teatud otsused elanikkonna elu mõjutavad.

Saate mõjutada nõukogu koosseisu, püüdes muuta see teile, valitsevate perede liikmetele, lojaalsemaks. Koguge kompromiteerivaid tõendeid ja mõjutage otsuste tegemist muul viisil.

Ei ole lihtne mõjutada teiste inimeste otsuseid, proovige olla leidlik, kuid see ei õnnestu alati. Mõnikord võib liigne surve, vastupidi, inimese enda vastu pöörata.

Mäng paneb sind süvenema erinevatesse linnaelu probleemidesse. Siin pole lihtsaid lahendusi, alati on neid, kes on rahul, ja neid, kellele sinu tegevus ei meeldi. Pidage meeles, et on võimatu kõigile meeldida ja püüda teha seda, mis on linna arenguks parim.

Kõik on teostatud äärmiselt realistlikult, selline realism on mängudes väga haruldane.

Mängu kritiseerivad mõnikord need mängijad, kes tahavad näha oma tegevuse vahetut tulemust, kuid elus, nagu ka selles mängus, pole see alati nii.

Iga mäng võtab palju aega ja kui mäng teile meeldib, saate seda mõnda aega nautida. Kui olete mängimise lõpetanud, ärge heitke meelt, võite uuesti alustada, iga uus mäng ei ole nagu eelmine.

Uues mängus saad minna hoopis teist teed ja teada saada, kuidas kujuneb linna saatus, kui pöörata selle areng hoopis teises suunas.

Urban Empire'i tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Teil on võimalus osta mäng Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima, muidu murravad mängus olevad kangekaelsed nõuanded kõik ilma teie tarkade juhisteta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more