Järjehoidjad

Valheim

Alternatiivsed nimed:

Valheim on kindlasti tähelepanuväärne mäng. See on RPG, kuid see on ka üks parimaid avatud maailma ellujäämise simse. Selles mängus ootab mängijaid kena klassikalises stiilis graafika ja väga hea helisaade. Lisaks on mäng koostööpõhine, seda saab mängida nii üksi kui ka koos sõpradega. Co-op režiimis saab liituda kuni 10 mängijaga.

Enne Valheim mängimist tutvute Skandinaavia eeposega. Teile öeldakse, et pärast lahingut saatis kõrgeim jumal Odin vägivaldsed vangid kümnendasse maailma nimega Valheim. Pärast seda lõikas ta maha Yggdrasili oksad, mis ühendasid seda maailma teiste maailmadega. Kuid mõne aja pärast sai Odin teada, et vangid jäid ellu ja kavandasid kurja ülejäänud maailmade vastu. Seejärel saatis Odin Mitgardist Valheimi sõdalaste hinged, et need plaanid nurjata.

Mängu käigus oled sa just selline sõdalane. Hiiglaslik ronk viib teid päris kesklinna ja sealt peate alustama oma teekonda läbi Valheimi maade.

Selles mängus ei ole nii vähe maid, sa ei saa seda mõne tunniga läbida.

Külastate:

  • Niidud
  • Schwarzwald
  • Sood
  • Mäed
  • Plains

Ja see on vaid osa nimekirjast. Kuid kõigepealt leidke relvade ja tööriistade jaoks materjalid.

Järgmisesse asukohta minekuks peate leidma ja alistama praeguse ülemuse. Mõnikord on seda raske ületada, kuid mõnikord on seda lihtsalt raske leida. Olles alistanud bossi, saame tema trofee ja riputame selle asulas konksu otsa.

Möödumisel ei kogu te mitte ainult ressursse, et luua endale relvi ja soomust, vaid varustate ka oma asulat. Te ei ole sellega piiratud, saate ajutiselt lookampaania unustada ja alustada mõne muu mängu järgi näiteks linna ehitamist, taasloomist. See on nagu Minecraft. Ehitamine on huvitav, konstruktsioon arvestab isegi füüsikaseadusi. On vaja õigesti arvutada hoone kaal ja tugede vajalik võimsus, vastasel juhul kukub kõik kokku. Ressursside kaevandamisel tasub olla ettevaatlik, võite kergesti isegi puuga naelutada.

Ehitus, asula loomine ei ole piiratud. Istutage aed, istutage aed. Kasvatage mesilasi või hankige isegi koer ja kass.

Kogu see majapidamine vajab kaitset, vaja on aegsasti kõik seintega piirata, vastasel juhul ei rõõmusta valguse kätte eksinud troll kindlasti sind ja teisi külaelanikke.

Ehitamiseks vajate materjale. Saate kasutada ujuvvahendeid, et tarnida kõike, mida vajate. Mängu alguses on see lihtne parv, kuid aja jooksul on võimalik ehitada pikklaev. Kuid kõik pole nii lihtne, see pole mootorpaat ja peate õppima purje kasutamist, võttes arvesse asjaolu, et tuul pole alati soodne.

Toit mängib mängus ebatavalist rolli. Teid ei ähvarda surra, kuid toidud annavad teile veidi puhtust ja eri tüüpi toitudel on erinev mõju.

Lahingusüsteem ei jää ka arendajate tähelepanust ilma, kõik on väga realistlik. Erinevatel vaenlastel võib teatud tüüpi relvade suhtes olla nõrkus, seda on kõige parem arvestada bossilahingutes.

Valheim laadige arvutisse PC tasuta alla, see kahjuks ei tööta. Kuid saate seda mängu osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe ja veenduge, et see on üks selle žanri parimaid mänge!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more