Järjehoidjad

Muutuv maailm

Alternatiivsed nimed: Muutuva maailmaga

Muutuv maailm Internetis - multiplayer mäng stiilis futuristlik sõjaline strateegia.

Online mäng Muutuv maailm ei kehtesta konkreetseid nõudeid, et süsteem arvutis isegi olemas mobiiltelefonid ja nutitelefonid, kuid probleeme võib tekkida, kui sa alustad mängu brauseri Opera Mini (veebibrauser mobiiltelefon).

Osale mängus Muutuv maailm on üsna lihtne - teil on vaja sisestada soovitud varjunime, salasõna, e-posti aadress ning valige eelistatud keel. Muutuv maailm pakuvad ka online registreerimine siis automaatselt registreerida mängude foorum sama hüüdnimi, kui mängus.

Mängus pead uurima tundmatu planeedi ja saada vahendeid kasutades andmebaase. Muutuv maailm online mäng on neli ressurss

- Metal (toodab robot kaevur)

- (Nafta toodab robot)

- Quartz (kvarts koguja)

- Uraan (uraani kaevandamine robot).

Kõik robotid teevad teie robot koguja. Kui sa mängid mängu online Puhub World, siis on võimalus kujundada robotid nende vajadustele, ja vajaduse korral neid muuta. Lisaks saate ise toodab relvi ja raudrüü, mis kaitseb teda, nimelt:

- Kinetic relvad (ja metal armor)

- Laser relvad (kajastab armor)

Plasma relv (energia armor).

Relvad ja turvised, mida vajate, kui teised mängijad püüavad tabada oma baasi ja vali oma ressursse. Selleks, et edukalt kaitsta ja rünnak mängu Muutuv maailm online annab teile võimaluse arendada oma taktika tehes kõik kolm vooru võidelda. See taktika saate helistada ning salvestada ajalt kasutada seda edukalt, ja mitte luua see uuesti.

Sul on võimalik valida kolme tüüpi rünnakud vaenlase alustel

- Pildiprogrammi,

- Amet

- Kallutamine.

Capture võimaldab teil võtta kõik tulud baasist okupatsioon - vaid 40%, samas kui tuulutus ette liikuda vaenlase baasi mõned rakud võimalust tagasilükkamine. Kõik karikad, mida sa saad, kui edukas rünnak on ümber raha.

Et Isegi Koefitsiendid lahingud baasi saab rünnata ainult üks armee, mis pealegi on piir kaalust armor ühikut.

Mängi mängu Muutuv maailm Online hästi, andes järjekorras oma andmebaase, võite minna offline, kui teie andmebaas on kõvasti tööd. Mängu alguses antakse teile kolm alused, ja suurendada oma tase tõuseb ja võime kontrollida suuremat arvu alused.

Edukam mäng peate arendada vahendeid nagu

- Unit ökonoomika (teadus-, tehnoloogia-, turu)

- Block disain (plokk tugevusarvutus, projekteerimine relvad ja turvised)

- Transpordi-block

- Block geoloogia.

Mis kasvavat arengut iga ploki tasemel kui mängid Muutuv maailm, või saad võimaluse teenida rohkem, või võimaluse luua parem robotid, või liikuda kiiresti toota rohkem ressursse võrra.

On planeete, kus sa sõita loodusvarade kaevandamise, on väga erinevaid maastikke - jõed, mäed, kõrbed, metsade, linnade, kus võite saada konkreetset liiki ressursse või disaini plokid odavamalt.

Te alustate mängu eripiirkonnas algajatele, kui sa ei saa keegi ära võtta oma baasi. Niipea, kui te tunnete suutnud täielikult täita Muutuv maailm liituda Alliance - Euroopa Liidu kuni 20 mängijat, kes toetavad üksteist.

Muutuv maailm Register on saadaval kolme serverid planeedid

- Sirius

- Vega-1

- Antares.

Muutuva maailmaga avab kauge planeet, siis kapten robotite ja arendada oma taktika võidelda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more