Järjehoidjad

Veneetsia

Alternatiivsed nimed: Veneciancy

Veneetsia Online - uus toode tuntud oma online-mängude firma Bigpoint. Arendajad stuudio üritab toota mängud üldjoontes hõlmab erinevate žanrite ja kategooriate mänge, et kõik fännid online mängud töötatud eelnõu kvaliteeti.

Seas mängud seal Bigpoint strateegilise sõjalise, ja dünaamiline ja seiklus, ja online mäng Veneetsia - Vahemere kaupmehed on puhtalt majanduslik strateegia, mis tingimata meeldib kõigile, kes armastavad rahulikku ja läbimõeldud majandus mänge.

Registreeri Veneetsia mängus - vajalik samm, et alustada hoone oma kauplemise impeerium. Sarnaselt teiste mänge Bigpoint, Veneetsia projektis Registreering tehakse nii lihtne ja kiire. Et Mängu mängimiseks Veneetsia Internetis on teil kaks võimalust - kas lõpetada erivorm, mis näitab seda oma hüüdnimi, parool, kontakt e-posti aadress ja päeval oma sündi, muidu sisse loginud arvesse sotsiaalseid Facebook. Arvestades, et täna peaaegu igaüks, kellel on juurdepääs Internetile, mis on registreeritud Facebook, teine ​​võimalus oleks väga mugav, et enamus, kes tahavad mängida mängu online Veneetsia. Kui otsustate luua vanamoodne, on huvitav teada, et mäng küsib oma sünnipäeva, et julgustada mängija nimi päeva, pöörates erilist boonused ja võimalused mänge Bigpoint on pidev praktika. Registreeri Veneetsia igal juhul ei võta palju aega ja saab sõita otse mäng - online mäng Veneetsia täielikult veebipõhine ning alustada hoone oma majandusliku karjääri ei vaja alla laadida ja paigaldada klientidele.

Veneetsia online mäng on suur mäng maailmas, kus on palju kohti ja võimalusi arenguks. Alguses ja tõstad maha väike sadam linn, mängija lihtsalt pimestada kogus igasuguseid hooneid, mis on võimalik külastada, ja erinevaid mängude ressursse ülesannete täitmiseks. Me tuleks mainida ka suurepärane graafiline disain mängud - Veneetsia Internetis on hoolikalt ja tähelepanu detailidele hästi arenenud mäng kohtades, mis on korralikult värvitud iga hoone ja iga ikoon. Selline suhtumine visuaalne disain tõesti paneb mängija korda keskaegse Veneetsia.

Mida sa pead tegelema nii ilus ja täis võimalusi maailmas? Kui mäng majanduslikult võrra ning ülesanded on asjakohased - ehitada teatud hoone, pead oma linna selles etapis, et viia ühest sadamast teise konkreetse toote, et kaitsta linna rünnakute röövlid või võita välisarveldusosakonnast. Kõik ülesanded on lisatud temaatilised stseene - sa ei ole lihtsalt teha objekti punktist A punkti B, ja näiteks pakkuda kast kallis vein mõõta naabervallas linna tagada tema kasuks ja saavad võimaluse kaubelda.

Eraldi äramärkimist väärib töötatud süsteem pulmad, millega saab luua täiesti oma dünastia, mis võib ületada rikkuse ja mõju isegi kuninglik perekond. Nagu näete, mängida Veneetsia huvitav ja põnev, nagu projekt ei saa ükskõikseks jääda oma fännidele kõik majanduspoliitikat, eriti kuna Veneetsia saab mängida täiesti tasuta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more