Järjehoidjad

Victory Online Racing

Alternatiivsed nimed: Victory Online Racing

Mäng Victory Online Gonki - racing simulaator tasuta mudel realistlik 3 D pilt. See on kliendi mäng, mille klassikalises stiilis vastavalt parimaid traditsioone. See viib teid maailma täis dünaamikat, kus meeleheitel lovers hoo. Sul on võimalik tyuting põnev, parandades oma isiklikku autot, erinevaid kontrollimeetodid. Vintage rassi autod ja rajad, mis on nii uhke mäng Victory . Online rassi sa lihtsalt ei saa ei meeldi! Projekti tõesti paistab silma palju sarnaseid, sest tema eripära. Konkureerivad tegelikele mängijatele, võid võita auhindu ja saada boonuseid. Set sündmuste korraldatud võidusõidurajal täielikult valdama oma tähelepanu ja ei saa igav korraks!

Enne gameplay, peate Victory . Online rassi registreerimine. See protsess on seega: sisestatud hüüdnimi, e-posti aadress ja parool. Pärast seda on võimalik laadida klient. Selleks, et vältida probleeme, arvuti peab vastama järgmistele nõudmistele: Tegevuskulud smistema Windows XP SP3, Vista, Win7, protsessor Pentium P4 1,8 GHz, videokaart - gaasipedaali, DirectX, 256 MB RAM, tuge Shader Model 2, juuresolekul helikaart , 1 GB RAM ja 500 MB kõvaketas. Samuti ei saa ilma Interneti-ühendus.

Enne kui hakkate sõitma mäng suusarajad, liigume edasi taustal. Seega, ettevõtte DriveNet lööb kõik teed maailma ja nüüd ainult transpordivahendid, tema kurja plaani peab olema ainult arvuti juhitav automaatne kapsel. Aga spordiüritusi julge sõitu ei ole nõus seda olukorda ning julgelt trotsima häbematu ettevõtte. Nendega on ühinenud paljud autojuhid ja nüüd võistlused toimuvad justkui salaja, eri saladus kohtades. Lisaks korraldatakse meistrivõistlusi kogu maailmas, ja ettevõtted ei suuda toime tulla Race komitee.

Hakkas mängima Victory . Online rassi teil on vaja luua disaini oma auto ja siis järk-järgult pumbata. Kõigepealt vali üks plokid, mis on eraldatud masin: esi-, kesk-või tagaküljel. Enne oma probleemi ei ole lihtsalt mingi auto pimestada kavandatud esemed ning saada mudel, mis sobib teie sõidustiilist ja loomulikult marsruudid on tingimused. Muide, üks kõige meeldivamaks hetkedest loomine auto on värvitud. Lõppude lõpuks, sa võid valida nii värvi ja mustrid. Kuigi mitmed komponendid mõeldud kaunistamiseks ei piirdu. Ajal, mis koosneb lühikeste võistlused gameplay saate kogemusi ja mitmesugused seadmed. Kogemused eelkõige tuleb parandada tehnilisi omadusi masinaid. Absoluutselt kõik autod on sellised omadused, nagu kaal, Sidurid, aerodünaamika, pidurid, grip, võim. Iga uus tase võimaldab juurdepääsu täiendavate osade, varuosade ja isegi mängu puhul. Seega Victory . Online võidusõidu mäng muutub põnevamaks! Kangekaelne, siis kindlasti saada üks esimesi kohti arvestusse.

Online Racing esineda erinevatel marsruutidel. Mahajäetud USA sõjaväebaas, mis peab olema kõrbes maanteel Fort Fast, mida peetakse ideaalne koht kiire võidusõit. Teine rada asub Antarktika sisse suletud tehnoloogilisi struktuure. Kolmas lugu oli kadunud seas varemed asulate Rock Island. See on mahajäetud eelpost rannikul Inglismaal. Ükskõik mis tee valida, võimalus näidata kunsti sõidu alati! Nii näitab just seda, mida sa võid teha!

Victory . Online race Online suutnud huvi suur hulk kasutajaid. Liitu meiega ja teil gay mängu kogukond, et nautida rikkalikku elu võidusõitja! Mai te alati ja igas õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more