Järjehoidjad

Viikingi linnaehitaja

Alternatiivsed nimed:

Viking City Builder linnaehitussimulaator koos reaalajas strateegia elementidega. Mängu graafika on ilus ja üsna realistlik. Tegelastele hääle andsid näitlejad ja muusikalised kompositsioonid olid hästi valitud.

Pärast lühikese õpetuse läbimist, ilma milleta on algajatel raske mänguga harjuda, olete mänguks valmis.

Viikingid, keda peate juhtima, karmid sõdalased vallutajad, kes keskajal hirmutasid Euroopa asulaid. See on selline reis, mille teie meeskond ette võtab. Kõigepealt tuleb maanduda võõrale kaldale, jäädvustada üks või mitu väikest küla ja luua sellele kohale oma asula.

Järgmisena peate valmistuma seiklusteks:

  • Meisterdage põllumajandust, et saada armeele piisavalt toitu
  • Leidke lähedalasuvaid kohti kivi, puidu ja metalli kaevandamiseks
  • Ehitage oma inimestele maju
  • Õppige uusi tehnoloogiaid, mis võimaldavad teil toota paremaid relvi
  • Pakkuge oma linnale piisavalt kaitset

Pärast kõigi nende ülesannete täitmist on võimalik mõelda edasistele vallutustele. Sõjaväge kampaaniale saatmisel ärge kunagi jätke asulasse liiga väikest garnisoni. Kohalikud isandad kasutavad seda olukorda kindlasti ära, et kaotatud maad tagasi saada. Isegi kui see ebaõnnestub, võib nende armee hävitada suure osa sellest, mida teil on õnnestunud saavutada.

See asula ei jää ainsaks. Ehitage kindlusi, et uutel aladel kanda kinnitada, looge linnade vahel kaubandussuhteid.

Viking City Builderi mängimine on huvitav, sest lisaks uskumatule graafikale on arendajad teinud jõupingutusi, et ajastu võimalikult täpselt uuesti luua. Kõik hooned, nii elu- kui ka ärihooned, vastavad täielikult sellele, mida tõelised viikingid ehitasid. Relvadel ja kommetel on analooge ka keskaja ajaloosündmustes.

Võitlussüsteem ei ole liiga keeruline, rohkem pööratakse tähelepanu taktikale ja strateegiale, nagu paljudes selle žanri mängudes.

Impeeriumi elu ja majanduse valitsemine pole vähem huvitav kui oma territooriumide laiendamine. Määrake inimestele elukutsed, määrake ülesanded ja nende täitmise järjekord, koolitage uusi sõdalasi.

Kõik loeb, maailm mängus on asustatud ja mitte ainult inimesed ei saa selles ohtu kujutada. Pakkuge kaitset metsameestele ja teistele töölistele väljaspool asulat, vastasel juhul võib neid rünnata hundikari või näiteks talveunest ärganud karu.

Isandad, kellele need maad enne teid kuulusid, pole samuti kaugel kahjutud. Kui tabate nende külasid üllatusena, saate vastupanuga hõlpsalt toime tulla. Kuid niipea, kui eurooplaste armee koguneb ja tuleb oma maid tagasi nõudma, võib teil olla raske, kui teil pole selleks ajaks aega võimsat kaitset üles ehitada.

Mäng on põnev ja maastikud on väga ilusad, kuigi projekt on juurdepääsu alguses. Enne väljaandmist täiustatakse ja lisatakse palju.

Viking City Builderi tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei õnnestu. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakake mängima ja aidake vapral viikingite hõimul asustada Euroopat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more