Järjehoidjad

Viikingite klannide sõda

Alternatiivsed nimed: Viikingite klanni sõda

Igra viikingid Klanni sõda (kloonide sõda).

Viking Game Klanni sõda viib mängijad põhjapoolsetesse maadesse, kus loodus on karm ja ainult kõige tugevamad, targemad ja vaprad võivad ellu jääda. Lumised mäed ümbritsevad laastatud linnu, mis on jäänud barbaarsetest reididest, nad palvetavad Odinile, et nad elasid veel ühe päeva. Kuid mitte kõik on nii kurb, kui tundub esmapilgul, selle rahva peamiseks eeliseks on meele tugevus ja julgus. Üks sõdur on väärt tosinat, peamine on leida tark valitseja, kes juhib neid võitlema vaenlaste vastu ja suudab tõsta hävitatud linnade majandust.

iPlayer Vikings Klannide sõda on suurepärane kombinatsioon mitme mängijaga brauseri strateegiast ja rollimängust. Kasutajad saavad end väljendada erinevatel viisidel - saada linnaplaneerijad, arendada majandust ja luua diplomaatilisi kontakte ning loomulikult proovida ennast tarkade juhtidena, kontrollides vastastikku loodud riiki kaitsvat tugevaimat armeed. Selles maailmas on ainult reegel võimalik vaid jõuga, vaprate sõdalaste toel, linna piiride laiendamiseks ja seaduste kehtestamiseks nendes karmides maades.

Viking maad elavad julgelt, siin valitseb kaos ja igaüks tahab saada nii vähe ressursse kui ka piiramatut jõudu. Selleks, et saada lumiste maade kapteniks ja juhtida mängu rikkust, on nõutav Vikings War of Clans registreerimine. Te peate seda läbi viima ainult üks kord, täites kõik väljad sobival kujul, nimelt hüüdnime esitamiseks ja e-posti aadressi jätmiseks. Ühe sotsiaalse võrgustiku konto kaudu on veelgi lihtsam sisse logida.

Mängu Vikingi sõdade klannide omadused.

Pärast registreerimisprotseduuri lõpetamist saavad mängijad valida kangelase, virtuaalse joonlaua. See võib olla nii mees kui naine. Kõik tüübid on väga iseloomulikud, vikingite veri voolab nendesse. Valiku tegemisel satub kangelane väikese põranda omandisse, hävitanud lossi, ja mitmetele püsivate reidide ellujäänutele. Üks suur linn on hävitatud, hooned hävitatud ja tarkad vanemad, kes seda lahendust lahendavad, tapsid. Mängija peamine ülesanne on linna ülesehitamine, vajalike ressursside väljavõtte tegemine ja armee loomine. Iga hoone on oluline majanduse ja sõjalise võimsuse arendamiseks:

  • Kasvandused hoolitsevad toidu eest,
  • Töötajad saeveskis, ehitades ehitamiseks vajaliku metsa laualt,
  • Karjäärides on töö täies hoos, usaldusväärse kaitse tagamiseks on vaja tugevaid seinu,
  • Kehvides looge kangelase jaoks armor ja riided, ta võib temast saada võitmatu;
  • V ravivad sõdalased;
  • .Nende valdustes õpetatakse neid sõjaväe trikke.

B viikingid Klannide sõda ei ole võimalik arvutil mängida ilma teaduse arendamiseta ja teadmiste omandamine, kasutajatel on selles küsimuses õnnelik, vaenlased ei saanud vanemate kerimisjälgi hävitada, nende tarkus võib minna kaasaegsesse valitsejasse, kui ta leiab folioosi õppimiseks aega. Mängu teine ​​tunnus on kaartide kättesaadavus, kõik need 81, nagu nad arenevad, tasandilt tasemeni, avaneb võimalus uutesse maadesse üle kanda.

Geroi on eraldi lugu, mida saab arendada, kogub kogemusi ja teadmisi. Mida rohkem ülesandeid on lõpetatud, võitnud lahingud ja tehtud häid tegusid elanike ja linna jaoks. Mida suurem on iseloomu jõud. Ta suudab saada isegi väiksema armee, et viia ta võidu üle kõige tugevama vaenlase. Mida kõrgem on kangelase tase, seda rohkem esemeid ja armor kodanikke toodab talle, nad annavad teiste mängijate ees paremuse.

mängides viikingite sõda klannide arvutis on palju lihtsam, kui liitute mõne klanniga. Ilma liitlasteta ei saa te ühendada vaenlasi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more