Järjehoidjad

Viikingite klannisõda

Alternatiivsed nimed: Viikingite klannide sõda

Mängus Viikingite klannisõja arvutisse mine oma sõdalane

Plarium rõõmustab MMO-strateegiate fänne regulaarselt uute mängutoodetega. Viikingite klannisõda tuli välja 2015. aastal. , ja tõstab pärast regulaarseid värskendusi populaarsuse riba alles pärast seda. Mäng töötati välja mobiilirakendusena, milles mängijad kogu maailmast said kokku Vikingi klannides ja vaenlaste vastu sõna võtta.

Kavandatud krunt on väga dünaamiline ja mitmekesine. Samuti tuleks öelda, et viikingite klannisõda saab tasuta arvutisse alla laadida, samuti saate oma lugu välja töötada. Kuid koos sellega pakutakse ka rahalist komponenti, kui kiirendatud edendamiseks ja arendamiseks on olemas ressursid, esemed ja pumpamine. Monetiseerimine on nagu tasuta mängitav süsteem, kuid pärisraha investeerimise pakkumise saab seadetes välja lülitada.

Mängijatel on peamine ülesanne võimukoht, mis asub iga kuningriigi keskosas, vallata. See on võimalik ainult teie klanni osana.

Klanni liidrist, kellel see õnnestus, saab kuningriigi kuningaks hõivatud Võimukoht ja ta võib mõnele alluvale määrata ühe 16 ette nähtud tiitlist. Uue auastme omanikuks saades kogeb mängija kogu oma mõju, nii positiivset kui ka negatiivset.

Mängu iseloomulikud jooned

Veel üks oluline detail alates 2017. aastast oli võimalus oma arvutisse alla laadida Viikingite klannisõda. Sel juhul jäävad stsenaarium ja ülesanded samaks:

 • Looge ja parandage klanne
 • Arendage oma linna, ehitades selleks vajalikud ruumid Ressursside (toit, mineraalid, puit, metall) kaevandamiseks
 • Koguge mänguvaluuta (hõbe ja kuld)
 • Pange peategelane
 • Osale lahingutes
 • Saavutage juhtiv eesmärk

mängijast saavad lõngad ja klannid koos kuni 100 liikmega. Igal neist on ainulaadne heraldika, tunnuslause, nimi ja hierarhia:

 • pealik
 • vanemad
 • kindralid
 • sõdalased
 • tavaline

viikingimängude klannisõda ühendab inimesi kogu maailmast ja koosneb erinevatest kuningriikidest, kus elab 45 000 mängijat. Igaüks neist ehitab oma linna, nii et ta saaks siis vabalt oma sünniriigi territooriumil ringi liikuda. Isiklikku asustust on lubatud isegi teise kuningriiki üle viia, kuid ainult üks kord, nii et mõelge enne saatuslikku sammu hoolikalt läbi.

Natuke lahingutest

Kõik teavad, kui viikingid on rängad, veetes kogu oma teadliku elu vallutustes. Sellele on pühendatud Viikingite klannisõja mäng, ehkki oluline majanduslik osa pole välistatud.

Siin võitlevad kõik klannid ja kuningriigid. Klannilahingu raames on areenil kohal erinevate kuningriikide rühmade esindajad, et mõõta jõudu ja oskusi. Lahingu tulemus sõltub sellest, kui hästi teie sõdalasi pumbatakse. Võitjat autasustatakse kogu nädala jooksul boonusega. Uued teadmised jõuavad kiirendatud tempos ning ehitustase ja linnusevarude arendamine on kiirenenud 10%.

ka korraldab viikingite klannide mäng massiivseid kuninglikke turniire. Kuningriigid on juhuslikult paaris ja lahing algab. Võitja saab Jumala kaevanduse kulla, kus väärismetalli kaevandamine on kümme korda suurem kui klassikalistes kullakaevandustes.

Kõik teine u200bu200bviikingite klannisõja mäng klannis võimaldab teil luua rünnakuvägesid vaenlase linnade ründamiseks. Ja vastastikuse abina saavad mängijad vahetada ressursse, kasulikke teadmisi ja oskusi, mis moodustab üksteisega sõbralike klannide vahel tugeva ühenduse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more