Järjehoidjad

Küla ja talu

Alternatiivsed nimed:

Küla ja talu lõbus talu mobiilplatvormidele. Mängus näete koomiksistiilis eredat graafikat. Muusika on valitud nii, et ka pilves ja vihmasel päeval rõõmustaks.

Siit leiate palju meeldivaid toimetusi maja ümber:

  • Renoveerida ja laiendada maja ja ait
  • Ehitage töökodasid ja tehaseid
  • Loomade ja lindude alustamine ja hooldamine
  • Külva põldudele ja korista õigeaegselt
  • Kaubelda valmistatud toodetega
  • Täitke eriülesandeid ja teenige kogemusi
  • Saage tuttavaks talunaabritega

See on lühike ja mittetäielik juhtumite loend. Alusta Village and Farm mängimist ja uuri ise, kui palju erinevaid ülesandeid ja veelgi rohkem meelelahutust on.

Alustajate jaoks oleks juhtnuppude mõistmiseks kõige parem läbida väike koolitus, mille eest arendajad hoolitsesid.

Kõik ei piirdu ainult talu enda tegemistega. Teil on võimalus külastada lähimat linna ja avada seal isegi poode. Ümbruskonnas olev tiik on väärt külastamist, et püüda kala või jõevähkidele püüniseid seada.

Korraldage hooned talus nii, nagu soovite. Kaunistamiseks saate osta dekoratiivesemeid. Valige tara ja istutage ala eksootiliste viljapuude ja lilledega. Aretage mesilasi vaha ja mee saamiseks.

Hankige endale lemmikloom või mitu korraga. Hoolitse oma lemmikloomade eest ja ära unusta nendega mängida.

Aja jooksul muutuvad tootmisahelad pikaks, mis tähendab, et vaja läheb rohkem laoruumi. Laiendage oma lauta ja ehitage oma varude hoidmiseks silohoidla. See ei saa olema lihtne, ehitusmaterjale on raske hankida ja neid on vaja palju.

Mänguturul saate kaubelda valmistatud toodetega, ostjad on tõelised inimesed. Uurige välja, mille järele on suurim nõudlus, ja seadistage tootmine.

Kutsuge sõpru mängima või kohtuge uutega. Looge koos kogukondi ja osalege võistlustel. Vajadusel saab alati abi paluda liitlastelt või aidata neid. Suhtlemiseks pakutakse siin mugavat vestlust.

Liituge mänguga iga päev ja saate igapäevaseid ja iganädalasi tegevusauhindu. Täitke igapäevaseid ülesandeid, et teenida veelgi rohkem kingitusi.

Pühadel ja suurte spordiürituste ajal leiate palju temaatilisi võistlusi auhindadega, mida te muul ajal ei saa. Koguge selliste esemete kogud kokku.

Tihti antakse välja

värskendusi, mis toovad mängu rohkem kaunistusi ning uusi, veelgi huvitavamaid ülesandeid ja võistlusi.

Mängusisene pood võimaldab teil osta ehitusmaterjale ja muid ressursse mängusisese valuuta või pärisraha eest. Sortiment täieneb iga päev ning sageli saab vajalikku kaupa soetada soodushinnaga. Kuid isegi ilma selleta saavutate edu, see võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

Android-s saate tasuta alla laadida

Village and Farm, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et alustada oma unistuste talu ehitamist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more