Järjehoidjad

VirCities

Alternatiivsed nimed: VirCities

VirCities Online - tasuta veebipõhine multiplayer mäng, mis imiteerib elus. Satud rolli teatud laadi linna elanikud ja areneb ja kapten teatava kutsetööga, vahetult osaleda poliitikas ja üritan teha kõik võimaliku, et kodulinnas õitses. Leiad ennast ümbritsevad erinevad inimesed, keda on arstid, ärimehed ja tavalised töötajad ja poliitikud. Play VirCities ole nendega suhtlemisel on võimatu. Mängimise ajal tuleb ette olukordi, kus ühel või teisel viisil peavad tegelema teised elanikud metropol. Näiteks mõnikord on vaja kedagi aidata, ütleme, armutult peavalu ja hädasti vaja minna arsti juurde - see on probleem ja sa ei saa üksi otsustada. Või on küsimusi, siis miks mitte küsida nõu töötaja? Tasub öelda, et mäng eeldab VirCities sotsiaalselt aktiivset elu ja olla erak ei tööta. Peale mängude suhtlemist, mängijad on võimelised üksteisega suhtlema, kasutades chat. Nii, nagu näete, üksindus siin ja ei haise! Liitu meiega leida usaldusväärne sõbrad, käima hakata koormav ja lihtsalt nautige põnevaid mänge!

Play free VirCities saab igaüks. Lisaks on projekt tõesti taskukohane ja ei šokk kasutajad kõrge süsteemi nõuetele. Mäng on üsna sobiv Interneti-ühendusega arvuti keskmine konfiguratsioonis ja loomulikult juuresolekul üks brauserid. Hakka uus resident VirCities registreerimist. Konto loomine protsess on järgmine: kirjutage alias vastavalt e-posti aadress, parool ja kinnitage mõelnud välja järgmine rida täpsustab korrus, samuti soovitud linna poolt valitud avatari tutvustas hüüdnimi kutsus sind mängija (kui võimalik) ja transkribeeritakse kood pildilt. Lõpuks tuleb kinnitada, et nõustute kasutaja leping ja seejärel nuppu "Sign in town".

Registreerimise käigus valite üks viis linnad. Pakutav näiteks Moskvas, Londonis, New Yorgis, Pekingi ja Tokyo. Ilmub valitud linna nagu algaja siis on elada ühiselamus tuba, mis teil pakkuda. Ja alguses kotti saad mõned raha, et ellu jääda esimest korda. Sa pead õppima ja aru saada, mis on mis. Soovitatav on alustada lihtsate rännakuid, mis on mõeldud spetsiaalselt uustulnukad. Muide, töö loobub ja see näitab ka, et kui midagi on ebaselge.

Rohkem või vähem kapten, teine ​​asi, mida pead tegema - on tööd leida. Vajalikud olemasolu teise sissetulekuallikas pärast raha kulutamiseks esimene, leiad end ummikus. Märk, et pidevalt on vaja osta mõned asjad, toit. Elukutse on võimalik valida oma maitse järgi. Siis on vaja arendada oma oskusi ja kasvada professionaalselt. Mitu tundi päevas tööd lahendab ise. Aga ärge unustage, et kangelane on kindlasti vaja vähemalt paar tundi magada, muidu võidujooks rikkuse, ta lihtsalt kukub väsimus, mis koguneb sammu kogunenud palgast. Ajapikku säästad piisavalt raha, et avada oma firma ja ei ole enam töö kellegi teise jaoks. Tuleb öelda, et selles suunas kasutajale antakse valikuvabadus. Tahad avab tootmisüksus, mida soovite - laboratoorsete teadusuuringute, tahan - pood töötlemiseks vahendeid või tootmishoone väga ressursse ja nii § Ettevõtluse alustamiseks, on vaja litsentsi ja saaks osta seda oma säästud.

On selge, et sa mängida VirCities, keskendudes oma tähelepanu mitte ainult töö punkte. Nii on sul võimalik, kui soovite külastada spetsiaalse aluse ja osaleda võitluses. See aitab palju põgeneda igapäeva mured. Võidelda süsteem hõlmab võitleb robotid ja teised mängijad (nende nõusolekul). Seal on lahing automaatrežiimil. Edu sõltub parameetrid, mis on õnnistatud kas kangelane, samuti relva kasutatakse.

Huvitavalt mängude maailmas on poliitiline süsteem. Eesotsas linna seisab. See on juhtimise eest vastutavate avalik-õiguslike äriühingute asub linna, ja pakuvad erinevaid seadusi, mida siis arutati kohtumisel selliste tõsiste inimeste nõustajad. Nõukogu teeb otsuse hääletamise teel, kas miss teine ​​õigus. Kõik linna elanikud saavad osaleda poliitilises elus ja mõjutavad saatus linn eraldi. Lõppude lõpuks, iga kuu hääletus, mille tulemusena meetmete ja valitud volikogu. Tuleb öelda, et ei ole piiranguid ja saab sõita iga kodanik. Niisiis, kui on olemas selline soov, võite poliitikas.

Mäng on palju erinevaid elemente. Gameplay on tõesti küllastunud ja põnev! Ja parem, kui selle asemel, et lugeda projekti omadusele, te olete oma kogemus hindan tema teeneid. Usu mind, siis saad hea meel - pole just ees pettumus! Hea tuju ja edu kõigis oma püüdlustes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more