Järjehoidjad

Virtonomics

Alternatiivsed nimed: Virtonomica

Virtonomics Online - unikaalne tasuta brauser multiplayer online mängu formaat, mille rakendamine ei ole analooge Internetis. Üldiselt online mäng Virtonomics - suurte majanduslike simulaator. Selle online mäng suhelda ning üksteist miljoneid liikmeid üle kogu maailma.

Osale mängus Virtonomics ei võta kaua aega ja on ainus vajalik tingimus selleks, et hakata mängima mängu Virtonomics võrgus. Registreerimiseks peate otsustama virtuaalne riik, kus sa mängid ja sisesta oma e-posti aadress. Tegelikult, kui olete jõudnud e-kiri, et registreerimine Virtonomics on valmis, võid mängu alustada. Valides riiki tuleb käsitleda väga ettevaatlikult, sest see muutub virtuaalses kodus mängude maailmas.

Virtonomics online mäng see ei ole pretensioonikas geograafilise asukoha või vanuse ja sotsiaalsed tegurid igrakov ja mängida seda saab igaüks, kes armastab mitte ainult põnev, kuid see muudab mängu käik Bashers, lootus.

Üldiselt mäng klient - on koht, mille ümber keerleb kogu gameplay. See kõik põliselanikud elavad ja virtuaalmaailmas Virtonomics. Mäng simuleerib kvalitatiivselt teatud majanduslikke protsesse ja toiminguid, mis ilmnevad igapäevaelus kõige suuremate äriühingute ja mõnikord isegi riigiaparaadi. Gameplay on tinglikult jagatud mitmeks tegevusvaldkondadest: kaubandus-, tööstus-, pangandus-, teadus-ja aktsiaturul. Lisaks nendele tööstusharudele, mäng on olemas mõned teised, mis leiad ise hakanud mängima Virtonomics.

Virtonomics online mäng on üles ehitatud nii, et teie käsutuses on teatud soodustused: kauplused, aktsiafondid, äriühing, kuidagi osaleb äriprotsesse. Oma äranägemise järgi, saad sa palgata töötajaid oma firma, määrab nende palgad ja tagada, et nii palju kui produktiivselt ja tulemuslikult nad töötavad, hallata tarned vajalik tooraine oma äri on alati toota kasumit. Teie käsutuses on ka võime kontrollida välise rahanduspoliitikat. Saate ise määrata, toodete hindu vabastatud. Virtonomics mängida, mis peaaegu ei väsi on ennast tõestanud kui hea majanduslik simulaator ja hea teoreetilise ja praktilise aluse neile, kes alati unistanud teha oma äri, kuid liiga kalliks oma raha riskida neid hakanud õppima ärijuhtimist. Nähtavalt rahul võimalusest müüa ettevõtte teiste mängijatega.

See lihtsalt juhtus nii, et ärimaailmas on konkurents ei lähe kuhugi. Vastasseis selles valdkonnas esineb kontrollimeetodite kaubaturg, kaup müüdud ja väärtpabereid. Muidugi, arendajad ei säästnud pool ja erinevate tehingutest, kokkulepetest ja liidud on suurepärane vahend arendada oma äri sobstvennogoo. Mis on tõesti midagi öelda, rõhutades sotsiaalset aspekti mängu ei tehtud asjata, ja see tasus end ära.

Playtime in Virtonomics ümber igal õhtul ja terve päeva jooksul aega sõita kogu mängu nädalas. Seega iga nädal turgudel muuta need või muud rahalised näitajad, hinnad hüppavad, börsikursid alati tõusevad või langevad järsult, laod täis uusi ressursse ja oma äri toob sulle teenitud tulu. Kaks sõna, elu keeb. Iga kord pärast seda muutust saab mõjutada teatud parameetrite oma äri, mis hiljem mõju tulemuslikkust, mis on arvutatud aasta lõpus järgmise mängu nädalas.

Põhimõtteliselt no-brainer, et raha - peamine valuuta ja peamiseks ressursiks mängus. Nad võivad kulutada arendamine olemasolevate ettevõtete, uus ehitus-, tootmis-tarvikud ja palju muud.

Kokkuvõttes, ma pean ütlema, et mängida online mängu Virtonomics väärt igaüks, kes näeb alternatiiv kontor orjus ja hing unistab oma asjas. Registreeru ja kasvatada tõeline maailmakuulus firma! Peadpööritava ärimaailmas ja palju raha ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more