Järjehoidjad

Lord of the Galaxy

Alternatiivsed nimed: Lord of the Galaxy

Lord of the Galaxy Online - multiplayer online strateegia mäng tasuta. Kuid tüügas kõik, et strateegia ei ole lihtne, kuid mitte palju - strateegiline. Alustades mängida Lord of the Galaxy Online automaatselt määrab omanik kogu planeedi, mis on koht oma võimsa impeeriumi, kasvatada ja arendada teid teele maailma valitseda. Liitu mängu Lord of the Galaxy on väga lihtne. Kõik, mis on vajalik teie, et kohe mängima hakata online mäng isand Galaxy - sisestage konto nimi, aadress, e-posti konto ja parooli. Tegelikult natuke lihtsaid samme ja registreerimise Lord of Galaxy on lõpetatud. Kohe püüab pilku veidi rahulikult töö e-posti teenus, kuid kuna kirja, kinnitades konto aktiveerimise jõuavad kohe. Aga ärge kaotage lootust, olete kindel oma ootama.

Online mäng isand Galaxy rakendatakse nii, et iga mängija, kes töötab oma planeedi, tehes kõik endast oleneva, et tagada, et see on tema kodumaa on muutunud kõige mõjukam ja võib olla sees Galaxy ja edaspidiseks.

Alguses sa pead varude viis ühikut kristall ja metallist. Kõik see - vajalikud vahendid ehitada erinevaid miine. Tase oma kaevandamine struktuurid teil arendada ja pidevalt jälgima nende töö kvaliteet, sest nagu nende seisundi parandamine oma laod kasvab oluliselt toodetud üllatav hulk ressursse. Kontrollitakse tootmist, arendajad peaksid tänama toetub õlgadele oma automatiseeritud assistendid, nii et isegi kui sa oled offline, oma kaevanduste tööd jätkata ja teha vajalikke tooraineid oma notsu panka.

Aga ärge lõõgastuda, sest otse sinu kõrval areneb tormiliselt perspektiivi ja suur impeeriumid, ja teie naabrid aeg-ajalt sa ei lõpeta pripodnosit ebameeldivaid üllatusi kujul röövelliku haarangud, sõjad ja muud ebameeldivad asjad. Lord of the Galaxy online mäng, kus sa pead hoidma valmis kirves.

Päikeseenergia - on üheks peamiseks aluseks hooned see sõltub sellest, kuidas teie energia tuleb ülesvoolu minu. Tegelikult kontrolli tarnitud energia läbi spetsiaalse näitaja, mis muutub punaseks, kui vaja ehitada mitu taime. Kui taotluse ületab elektrienergia, siis kindlasti vaata seda indeksit. Kontroll energia - oluline osa mängust, kuna see mõjutab, kuidas kiiresti ja täpselt saab arendada.

Protection impeeriumi hõivamiseks vaenlase väed viiakse läbi rida laevastiku üksused, mille puhul on võimalik ehitada laevatehases. Kirjutades soovitud kollichestvo spaceships saab mitte ainult tõrjuma välja vaenlase, vaid ka külla, et kasu oma ressursse ja teha väike sabbotazh.

Labor, mis on saadaval mängu, ehitus annab meile teaduslik komponent arengule oma impeeriumi pärast selle ehitamist Teie käsutuses uuritakse kümneid tehnoloogiaid, mis ei ole kunagi aitab nii rahuajal ja sõjaajal.

Arvutamine mäng toimub läbi tumeaine - sarnane raha. Oma abi, saad osta eliit võitlejad, mis loob paremad võimalused teil uurida uusi tehnoloogiaid või taktikaline manöövreid. Bonus saanud teie või upgrade sõltub palkamine eliitüksus - ametnik ja tema eriala. Just tumeda aine saab osta erinevaid klanni preemiad või saata see oma sõpradele. Lord of the Galaxy, kuidas mängida koos oma sõpradega on palju huvitavam kui üksi.

Üle klanni osa arendajaid pokorpeli piisavalt tõsiselt. Tegelikult, nagu paljud teised mängud, saate korraldada liit või saada Õnneks olemasolevaid. Proof suurepärane uuring sotsiaalseid mäng on pidevalt uudiseid foorum osa klanni, kus mängijad aeg-ajalt kuulutama sõja üksteist ja kättemaksu.

Play Lord of the Galaxy on soovitatav kõigile, kes piin kallutatus erinevat mängu fantaasia žanr. Kui soovite proovida ennast rolli suur keiser, mis kuulub jalge kogu planeet - see mäng on sulle. Registreeru ja tõestada kõigile, et ainult sina - tõeline isand Galaxy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more