Järjehoidjad

Reign of Fire

Alternatiivsed nimed: Reign of Fire

Reign of Fire Online - multiplayer online mängu tasuta, teha strateegia žanr. Made, muide, online mäng Reign of Fire fantaasia ja ka üldisemalt on - omakorda põhinev strateegia, kus teatud aja möödudes iga märk on antud võimalus olla. Peamine eesmärk on mäng - luua ja arendada provintsis võimas riik.

Osale mängus Reign of Fire on väga lihtne ja ei nõua palju vaeva. Kõik, mida vajad, et alustada mängu online Power of Fire - on sisestada mängu nimi ja parool. Tegelikult on see registreerimine Fire Authority tehakse.

Algusest peale on teie kätes ühes provintsis suurused aakri, mille arendamine sõltub ainult sulle. Suurendada nende kvootide saate abiga kaks meetodit: tule ja mõõga või kasutades karisma, veenmise ja diplomaatiline oskusi. Reign of Fire online mäng, mis nõuab väga tõsine koondumine, aga kui sa ikka kuulda ja sõltuvuses gameplay, kui kogevad erilist võlu maagia, mis on läbi imbunud see mäng, siis on tagatud hea aeg.

Tegelikult, valides tee jõuvõtete üha sees provintsis, te peate mõistma, metoodika sellise lahutamatu osa gameplay, kui deklaratsiooni sõjaseisukord. Olles võitnud sõda vaenlase maakond läbib täielikult sinu kontrolli all. Wise liikvel strorony arendajad on võime olla sõjaseisukorra ainult kaks vaenlased korraga. Kuna väljakuulutamist sa predsotavlyaetsya särgid neli tundi, et valmistada ette lahing. Piirkondades, et olete kinni, võite installida üks paljudest tüüpi kontroll: monarhia, vabariik, demokraatia, kommunism, diktatuur, türannia või teokraatia! Reign of Fire mäng on kvalitatiivselt erinev teistest toodetest, et ta müüs palju erinevaid hooneid, üksused ja muud maiuspalad, nii vajalik kogenud mängijatele-gurmaanidele. Ikka mängu loojad ei teinud vähe pingutusi, et arengut oma riik sai tõesti huvitav.

Peamine näitaja kvaliteedi arendamine oma riigi suurust ja tugevust oma armee. Combat tähemärki mängu, muide, teevad hull tormiliselt: ratsavägi, jalavägi, katapuldid, piiramisrõngas torni ja isegi draakonid. Mängu mängida võrgus Võimsus Fire love kõik fännid sõjalise taktika ja strateegia, ja lihtsalt inimesed lõbus on petlik võitu jõhker verine lahingud.

Vangistatud oma territooriumil ajas arendada, omandada oma kasarmud, kasarmud, mida treenitakse mages ja jalavägi, turud, mis on võti majanduse arengut. Tower mustkunstnikud ja miinid, mis on toodetud suurte kaevandamise tootmisressursid on samuti väga oluline, et igaüks, kes tahab, et tema riik arenenud harmooniliselt.

Iga hoone on oma hind, mida mõõdetakse kuldmünte ja teatud tooraine. Ära tuleb diskonteeritud omakorda põhinev strateegia, mis tähendab, et oluline on ehitus sõltub käikude arvu, mille jaoks see on ehitatud. Aga sa võid olukorra parandamiseks kõik, mida vaja - kuidas palgata rohkem töötajaid ja siis aega, et ehitada oma hooneid oluliselt vähenenud.

Kui mäng nagu Fire Authority on meeldiv ja huvitav kõigile neile, kes armastavad teadmata, sest maagia - see on, mida universum live mänge.

Üks eripära mäng - konkreetne tarbekaubad osutatud võlurite maailmas Magimatami. Nad avavad mängija juurdepääsu erinevate boonuste nauditav nii sõjaväe-ja tööstusaladel.

Magee - on peamised näitajad mängu. On nende arengutaset ja kollichestva sõltub saatus oma luure kampaaniad sabbotazh vaenlase armee ja kohutavaid purustusi tohutu draakon ja hävitada oma hooned antagonistid.

Fire Power Play nagu keegi, kes lapsena alati unistanud maagiline seiklus, ja kui sa ikka kutsuvalt ja kaardistamata andis teile usu muinasjutte ja et hea võidab - registreerida ja tõestada mida on võimalik saada Lord of Fire!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more