Järjehoidjad

Tribal sõda

Alternatiivsed nimed: Tribal Wars

Tribal Wars: War hõimud Internetis - on veebipõhine mäng, mis võtab teid keskajal. Mängi Tribal Wars on võimalik isegi oma kontoris arvuti, sest Arvuti miinimumnõuded vaja käivitada mäng: operatsioonisüsteem Windows 98/ME/2000/XP/Vista / Seven Protsessor Intel Pentium III 800 MHz RAM 256 Mb ja 64 videlkarta MB.

Liitu mängu Tribal Wars: War hõimud ei nõua täiendavaid programm hüppab ja väga lihtne. Liitu Tribal Wars: War hõimud küsib hüüdnimi - konkreetse mängu nimi, parool ja meiliaadress. Sa võid registreerida ükskõik millises 18 mängu maailmad siiski uurida funktsioone Tribal Wars: War hõimud online registreerimine soovitavad kogenud mängijad liituda populaarne maailmas ainult siis, kui soovite uurida põhjalikult omadused mängu. Jõuda naabrite arengut sa ikka ei õnnestu, ja väikeses külas ei meelitada juba valmimisjärgus impeerium. Hiljem saab mängida uues maailmas olemas ja saab suveräänne valitseja. Konto mistahes maailma kehtib kõigis teistes maailmades, kuid igas maailma sa ei saa olla rohkem kui üks konto.

Online mäng Tribal Wars: sõda algab hõimud, annab see sulle väike küla, mis tuleb kõigepealt kuidagi kaunilt nimega (nime saab muuta raekojas) ja arendada. Selleks on vaja ressursse

- Toodetud saeveski puidu,

- Clay Pit annab savi

- Mine - metalli.

Kõrgem hoone, seda rohkem ressursse ta toodab. Seetõttu algusaegadel peate kaevanduse ressursid. Ahned naabrid ei saanud puu oma labors, ressursid saab peidetud cache võimsus sõltub tema tasemele. Ka ümber küla saab ehitada vallutamatu seina.

Kui võimaldavad mäng Tribal Wars: War hõimud online, sa pead kohe tootma väed. Ja siis saab röövida väike või mahajäetud külad, mis suurendab pakkumise ressursside ja selle arengut kiirendada. Kui te ei ole veel ei rob ega kaitsta, ja oma ligimest on selgelt valmistub minema sõtta, võite proovida kirjutada tema diplomaatilise kirja. Kui sa oled natuke tugevam, siis saad hakata otsima mõttekaaslastega liitlased, kellega arendada oma hõim kaitsta ja rünnak.

Tribal Wars: Tribal Wars online mäng võimaldab ilus graafiline ülevaade oma küla ja omanikud premium konto, lisaks tavaline meedia saavad rohkem ja rohkem, näiteks aeg, mille jooksul täidetakse laost.

Kui sa mängid mängu Tribal Wars: War hõimud online, siis on sul võimalik valida 13 liiki iga ühik on oma eesmärk. Näiteks skaut saab uurida, mis toimub naabri ja kui palju oma ressursse ning abiga aadlikud saavad lüüa külade täielikult, ühendades need oma omandit. Kõik teised sõdurid on ka oma erilisi oskusi, et peaks olema hästi uuritud, enne kui hakkab võitlema.

Play online mängu Tribal Wars: Tribal Wars - on võimalus saada liidriks oma hõim, või lihtsalt vanem, kellel on õigus võtta vastu uusi liikmeid hõim, samuti kirju kirjutades mängijaid oma suguharu ja läbi diplomaatilisi suhteid naabritega . Mängida online mängu Tribal Wars: War hõimud, me ei tohi unustada, et see on meeskonnamäng, nii kiirenemist hõim maitsta väga oluline. Kui te ei võta sa või mõni hõim või soovite, võite luua oma hõim. Edukalt mängida Tribal Wars: War hõimud saab aktiivselt tegelenud - teha kaubanduslepinguid naabrid ja turule viidud nende ülejääk ressursse. See funktsioon võimaldab teil saata ressurss abi sõbrale või eraldada vahendid nende külad.

Hõimusõdades: War hõimud mängida - ainulaadne võimalus Mr väike küla, et saada maailma vürst!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more