Järjehoidjad

War of Empires

Alternatiivsed nimed: War of Empires

War of Empires Online - on tasuta online brauseri mäng, mis on juba saanud palju fänne. War of Empires Online mäng on suurepärane graafika ja huvitav plot. See mäng pakub ehitada oma impeeriumi, veedavad tsivilisatsiooni läbi palju sõdu maailmas ülemvõimu! War of Empires online mäng saadaval iga brauseriga ja ei nõua installi mäng klient.

Sisestamiseks mäng nõuab registreerimist War Empires: vali pealehel mäng server (Gladiator, Liu Bay, Megion Ankela ning peagi avaneb uus - Vallat), siis klõpsake "Registreeri" nuppu, Avanenud aknas sisestage oma e-mail, siis sisestage parool ja vajutage "Play". Enne kui avaneb uus lehekülg, kus pead valima rassi Rooma, Hiina, Pärsia ja Egiptuses. Pärast valiku rassi, järgmisel leheküljel, siis valige oma pilt, sugu, kangelase nimi ja linna nimi ja asukoht maailmakaardil oma linna. Klõpsa "Logi mäng" ja see on registris mängu War of Empires lõpeb.

Iga kangelane on oskused on erilised võimed, mida kasutatakse võidelda. Vsego16 võime ja saab jagada nelja põhirühma: Võimsus (see suurendab rünnaku kiirust ja kahju), juhtimine (see suurendab vägede arvu) Agility (see mõjutab kaitse ja elu) ja vaimu (see suurendab tugevust ja kahju). Kõik need omadused saab pumbata kasutades lähi mängu tasemel, rõivaste ja mitmesuguste eliksiire.

Asjad, et peate mängu saad missiooni võidu Den ja medalid aadressil Arena. Mängus on ressursside nagu maagi ja kalliskivid, mille abil saab parandada oma asjad.

Game War of Empires online mäng on kolm peamist kohtades: Teie linn, mäng maailmas ja District. Iga koht on oma eripärad ...

Game War of Empires razvinut abi või parandada strateegilist mõtlemist, mis on kasulik reaalses elus.

Kas sa mängid mängu War of Empires Online oma linna, kus saab täita mitmeid kohustusliku koolituse missioone, et aidata teil kiiresti aru saama kõiki aspekte mängu. Treeningu ajal, on soovitatav järgida juhiseid. Tulevikus lõpule missioonid saate omandada vajalikud vahendid või mõned boonused.

Kõik rännakuid mängus jagunevad põhi-ja Daily Development. Valides tööd, siis tuleb juhinduda oma sisu, sest iga missioon on oma kirjeldus, eesmärk, suuniseid rakendamise ja muidugi tasu!

Play online mängu War of Empires olete suunavad mitte ainult majanduslikke näitajaid, vaid ka religiooni ja sõjalist jõudu, kui need mõjutavad ka edasist arengut.

Mäng on viis ajastute, et saate muuta käigus mängu. See: Wild ajastu Keskajal feodalism, keskaeg ja Empire.

Wild ajastu - ajastu algab see mäng, mida saab ehitada oma esimene ehitised;

Shadow ajastu - selle ajastu saab ehitada turul, Sanctuary, templid, Laskmine, kaitsejõudude peastaabi, värava ja aia ja isegi rentides archers

Feodalism - selle ajastu saab ehitada raekoda, stabiilne, õiglane ja ka järelmaksuga ratsanikku

Keskaeg - selle ajastu saab ehitada kooli kangelased, Arsenal, rent ball ja trebuchets (need on sõda masinad)

Empire - selle ajastu saab ehitada kindlus, samuti rentides eriline väed.

Edasiminek iga uus ajastu on raskem kui eelmine.

Play War of Empires on võimalik enampakkumise, mis võimaldab teil osta ja müüa erinevaid esemeid, oskuste ja kõik teised mängijad.

Sõjas of Empires mängida, võitlus PvP-lahingutes teiste mängijatega. Siin on mõned võimalused lahing: Attack (saate teha arestimise välismaa laagrites), röövimise (saad teha varguse ressursse ja kulda teistele mängijatele) ja peatada (siin ei saagi kangelased teiste mängijate maailmakaardil). Lisaks nendele PvP-lahingute saate ikka võitled koletised.

Mäng on rohkem Chat, Mail, Foorum, ja loterii. Ja see ei ole piiri. ... Kui soovite rohkem teada saada mängu War of Empires registreerimine avab enne kardin kõik võimalused seda mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more