Järjehoidjad

Warriors ja Mages

Alternatiivsed nimed: Warriors ja Mages

Warriors ja Mages Online - brauseri põhine online rollimäng, tasuta, mis on temaatiliselt võib seostada väga populaarne tänapäeval fantaasia žanr. Online mäng Warriors ja Mages on shareware, mis tähendab, et mitte-mängu raha saab osta nn premium konto, mis annab teatud boonuseid. Loojad seda mängu on projekti uhkusega oma toote üks kõige kiiremini kasvav mängu kogukond, mis on pidevalt uuendatud ja on täis erinevaid boonuseid ja maiuspalad nii kogenud ja on murenenud lahingud mängijad ja algajad samasugused, ainult et alustada mängu arendamiseks maailmas. Just sellise Warriors ja Mages online mäng, mis on meeltmööda kõigile, kes tegid otsuse, et proovida ise mängu maailm täis erinevaid hämmastav saladusi ja mõistatusi.

Liitu mängu Warriors ja Mages - protsess ei ole aega. Kõik, mida pead tegema, et alustada mängu Warriors ja Mages Online - sisestage konto nimi, e-posti aadress ja parool. Tegelikult on see registreerimine Warriors ja Mages valmib ja siis saad mängida mängu online Warriors ja Mages. Esimene küll, et teie e-posti peaks tulema teade, et teie konto on aktiveeritud.

Game Warriors ja Mages võrgus rakendatud, nii et õlad lasub kontrolli individuaalne mäng iseloomu, parandamist ja arendamist, mis sõltub teist. Üldiselt, teie eesmärk mängus - arendada teatud oskusi oma iseloomu, turniirid, ägedad lahingud, ja isegi poliitiliste või diplomaatiliste töö.

Pärast iga äge lahing peate panna, et nende tervist. Seda saab teha toimub haiglas. Remont relvade või seadmete vaja kõige rohkem. Lahingu süsteemi mängu, kui on muutunud tavapäraseks palju sarnaseid mänge - samm-sammult. Sina esimesena, ja seejärel oma vastasele. Võitlus on teil võimalus normaalseks mängijad ja NPC - koletised. Põhimõtteliselt iga märk antakse isiklik võimeid ja omadusi on juba tuttav ja täiesti uus: manna, tervis, karisma, usk, maagia, väsimus, magic vastupanu ja keha jõudu. Mida hetkel oma iseloomu tase sõltub otseselt sellest, kuidas tasuta tunnete mängu. Kogemused, mille kaudu oma iseloomu areneb, võite teenida kampaaniates ja lahingud. Iga taseme tõus toob teieni teatud hulk punkte notsu arengut.

Algajatele play at null tase ja viis ta avas võimalust õpib maagilisi loitse, kümme vaba juurdepääs ravi ja puhkuseks lahingus pyatnidtsatomu tasandil see muutub kättesaadavaks Arcane veres. Noh kahekümnendal samal tasemel on üleminek koolitamisel kõik saladused jumalused.

Tuleb märkida, et sarnased süsteemid on juba saanud nende usalduse ja tõestatud eelise paljude teiste formaatide moodsaim online mänge. Majanduslik komponent mängu ka ellu viia asjakohasel tasandil, mis ei ole tõsi paljud tema kolleegid Igroprom.

Mängu raha mängus vaja osta erinevaid kaupu, nagu varustus, relvad ja muud tarvikud. Katseliselt võib jagada kolme tüüpi: kuld, hõbe ja vask. Münt on meede väärtus teatud kaupade, et ostate poest. Tegelikult meeldivalt hea meel, et võita ägedad lahingud auhinnaks saad mitte ainult erinevaid relvi ja varustust, vaid ka rahaliselt tasuv. Selle suurus määratakse, kui palju kahju on põhjustanud summas oma vastast ajal võidelda.

Paljud on murenenud erinevaid online maailma mängijatele, et nad hakkasid mängima Warriors ja Mages, mõne aja pärast hakkate harjuma ja tõesti veendunud, et kusagil paralleelses universumis on maagiline maailm, olgugi et vaid väljaspool jälgida, kuid siiski suur, salapärane ja põnev. Ja kui sa ei ole võõras vaimus seiklus, kuid sisimas oled ikka sama ravimatu romantiline rüütel, siis see mäng on sulle.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more