Järjehoidjad

War Russov

Alternatiivsed nimed: Wars Rus

Russov War Online - multiplayer strateegia brauseri mängud tasuta, meeldib meile pigem ebatavaline seadistus. Online mäng War Russov räägib meile ajaloo Muistse Venemaal oma saladusi ja selle õiguse erilise ja ainulaadse nooks. Hiljuti koos konveieri mängu rohkem ja rohkem neid mänge minna, see on tingitud asjaolust, et nende populaarsust Igrovka CIS riikides kasvab. Seda sellepärast, et kõik need, kes mängivad neid mänge tahab liituda unikaalne ja autentne kultuur emakeelena ajalugu. Ja tuleb öelda, et see on mäng, mida saab kvalitatiivselt aidata.

Liitu mängu War Russov üsna lihtne ja ei võta palju aega. Et Mängu mängimiseks War Russov online, teil on vaja sisestada kasutajanimi, e-posti aadress ja parool. Hiljem oma mail, saavad kirja, milles teatas, et registreerimine Wars Russov täidetud ja nüüd saab hakata mängima mängu online Russov War. Hoolimata asjaolust, et mäng ise on brauseri, see ei takista tal on oma klient, lihtne ja kerge, et ei saa, kuid rõõmustamiseks.

Alguses mäng on teil õigus valida rahvas, kes esindab. Üldiselt valik ei ole tõesti midagi ja tohutu. Teie käsutuses on võimalus liituda rusam või lapsi steppide ja tuul - Nomads. Russ, see tähendab, on suur rahvas mäng ja on istuva eluviisiga. Nomads sama ja ainult asjaosalistele, mis on kulunud tugevust linnus otsima neid, kes on ikka veel liiga hea ja rikas elu on edukalt kasu neile. Nomadic sõjamehed on väga odav toota ja suurim. See on üks paljudest korraga silmapaistvat ajaloolist vastavustabel, mille kaudu saame julgelt öelda, et mäng on tehtud viimase. Need nomaadid antud võimalust ennast kaitsta kindlused, seega arendajad tasakaalustada eeliseid nii sõdivad. Russov War online mäng, mis on kindel, et te kasutate oma päts.

Mängus oleme andnud võimaluse valida mitme kohtades: Eeskiri Horde Alustades Russow või Wild Field. Pean ütlema, et kui te olete uus mäng, Wild Field on õige. Ülejäänud osas on juba hoobi ja aega katsetatud võitlevad mängijad valik sõltub teie mängustiil ja fraktsioonid, et nad valisid endale.

Meeldib ajaloolise tõepärasuse väeosa, mis külluses mäng, mida iga on teatud iseloomulikud ainult tema positiivsed ja negatiivsed küljed. Põhimõtteliselt nad sõltuvad konkreetsetes valdkondades, kus te kasutate või vallandada lahing.

Esimene mängida sõja Russov teie käsutuses on väike küla, et sa pead olema valvas, et kaitsta haarangud, ja lõpuks ehitada tohutu Grads - siis Mega Cities, võrratu ja lummav võim.

Põhimõtteliselt mäng Russov War Online on projekteeritud nii, et kui taktika tule ja mõõgaga sa välismaalane või sa tahad mängida see on ohutu ja on sada protsenti kindel võit, siis kõik mida sa pead tegema - see on lihtsalt altkäemaksu vaenlase ohvitser ja siis teie eduvõimalusi suureneb märgatavalt.

Sõjas Russov mängida esindajad hertsogi vene altkäemaksu asjaolu, et algusest peale mängu saada täieõiguslik vedaja s vürsti tiitli. Sul on allutatud teatud riigi oma talupoegade pärisorjad ja mõned väikesed majad, nii nagu iidne Venemaa.

Game War Russov online on tasuta, kuid te võite alati saada klient, kus arendajad on paranenud graafika osa mängust, mis annab teile veelgi suurem keelekümbluse maailma, täis mõistatusi emakeelena ajalugu. Tuleb märkida, et eelised sisestades lõppu Pärisrahaga ja see ei saa aga rõõmustamiseks.

Niisiis, kui lugu ei ole võõras teile, kui teil on veritsus suur printsid või isandad stepid ja vennad tuult ei vedeleda ja alati mängida seda suurt mängu. Nüüd lugu oli saanud tõeks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more