Järjehoidjad

Karistus

Alternatiivsed nimed: Veng

Kättemaksmine Online - tasuta multiplayer online brauseri-RPG, hulgas eristub teiste mängude tooteid konveier. See viitab leeri brauser MMORPG on praegu üks paljudest numbriline ja arendada kiiremini. Ja ilmselt, kuidas toime tulla sellise hiiglasliku konkurents ja kindlalt hoida nišitoode? Aga online mäng Retribution - suurepärane näide sellest, mida nimetatakse "tööd mängijatele." See ei ole ka ilu ja meelelahutus pilte sellest, mis toimub ekraanil, ning kõige tähtsam - tegutsemisvabadus on täielik, kui teil korraldada kõik nii, et saate otse mõjutada kõike, mis juhtub mängu maailm ümber sa.

Osale mängus Kättemaksmine lihtne ja ei võta palju aega. Kõik, mida pead - kui sisestate oma konto nimi, e-posti aadress ja parool bezpasnosti. Siis oma e-posti, saate kirja, milles teatatakse, et teie konto on kinnitatud. Tegelikult on see registreerimine valmib kättemaksu ja võid alustada mängu Gere Kättemaksmine võrgus.

Esimene asi, mis püüab pilku selles mängus - see on tohutu hulk võimalusi, mis on investeeritud kätes arendajad gamer. See teeb palju erinevaid funktsioone, mida saab täita oma iseloomu online mäng kättemaksu ja silma vahel teiste rollimängude kus mängija funktsioonid on üsna piiratud. Universum, kus aeg sündmustega mängus on suured ja mitmekesine oma maastiku ja "täidis". Aga see on huvitav, et varem dekoratiivsed elemendid nagu mäed ja metsad olid lihtsalt suurepärane taust, see on nüüd täielik mängu elemente ja neid saab kasutada, kaevandavate ressursside neilt või toodavad erinevaid esemeid. Nii et ärge kiirustage pääse puu või kivikuhjaga seisab koha ja parem varude up vahendid ja saada natuke ressursside, nad on kasulikud sulle.

Samamoodi on see ka majanduslikke probleeme. Metsas saab alati leida õige ürdid erinevaid Potions ja eliksiirid, ja kui sa äkki tundsin näljane - alati tuua oma kalapüügi pole ja siis igal lähim veehoidla, võite alati püüda kala ja palju kuristik. Arendajad tunnistavad, et selline arvukus kergesti ligipääsetav interaktsiooni objektid tihti ajab inimesed segadusse ja seetõttu ei taha uustulnukaid, kuid nad kinnitavad, et kui sa veeta paar päeva ja mõista, mis toimub, siis suur hulk funktsioone, mis avatakse teie ees, lihtsalt pea spin. Mängu mängida võrgus Kättemaksmine huvitav inimesi, kes on väsinud stereotüüpne žanri tükki MMORPG, sest ülesanne arendajatele eemale klišee oli prioriteet ja votpochemu.

Kättemaksmine Online mängu kogu oma universumi varjatud neli sõitu saadaval mängu nagu: orke, Undead, päkapikud ja meestele. Ja siin me ootame esimene üllatus. Parim rassi orke saate meeldivalt üllatunud, et nad - positiivne tegelased ajaloost mäng maailmas, ja nende igavene antagonistid kõrvadega päkapikud - negatiivne. Ja hoolimata kõigest, mis juhtub, see ei takista kahe kildkonna saada mööda sõjaline liit.
Inimesed selles mängus on rakendatud üllas isandad armee ajal. Alliansi nendega on undead - surnud päkapikud. Loos mängu nad - üllas ja järeleandmatult Oraakel, ei reetnud tema jumalanna, isegi valu surma. Juurdehindlused, krunt mäng väärib eraldi kontrollida, kuid natuke rohkem infot võib leida eriline mäng entsüklopeedia, mis asub kohas mäng.

Nii et üldiselt saame julgelt kokku, et sa mängid Kättemaksmine ei ole ainult meeldiv, vaid ka huvitav. Muidugi, see on raske teha ilma teatud puudusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more