Järjehoidjad

Aeg impeeriumid

Alternatiivsed nimed: Timeage

Time of Empires Online - tasuta multiplayer online veebipõhine mäng, mis on tehtud žanri üldise strateegia. Paljud tunnevad seda meistriteos hasartmängude tootmisharu "Civilization" ja nii online mäng Time of Empires Online on kauge sugulane võrgus. Kogu lugu keerleb pidev vastasseis vastandlikke linnades ja riikides, mida ühendab hõimud, alustades muistse aja jooksul ja jättes oma arengus kauges tulevikus.

Date Time Game Empires lihtne ja arusaadav kõigile ja teid üsna natuke aega. Kõik, mida pead tegema -, et sisestada mängu nimi mängu siseneda, parool turvalisus sisenemise ja teie e-posti aadressi, mis mõne aja pärast saad teada, et registratsiyaVremya impeeriumid on möödas.
Time of Empires online mäng ei ole pretensioonikas tehnika teavet arvuti, sest selleks, et nautida gameplay, mida vaja on mõni arvuti, mis toetab võime Interneti ja paigaldada see.

Alates mängida mängu online Time Empires, siis tegutses tark valitseja, neil on mitmes linnas. Teie vastutus hõlmab kõiki juhtimis küsimusi oma maad: alates ehitamiseks erinevate hoonete ja teadustöö, et deklaratsiooni sõda, rahu, säästes rahvas erinevatest epideemiad nagu katk või Katk. Mäng on omakorda põhinev ja oma märk on teatud hulk tegevust juhib sel päeval, mil ta ei saa kulutada. Iga hoone, teadus või midagi muud veetis teatud aja jooksul.

Muidugi, valides agressiivse arengutee, saate kohe sõtta iga naaber hõim pigem nõrk, kuid kogenud mängijad soovitada alustades mängida mängu online Time Empires enne vsegodumat tugevdamise võimu nende asundustes.
Põhimõtteliselt enamik hooneid tuua teile mõned tulu näol teatud ressursse, nagu Academy kogute "teadmised", kasutades kus saab uurida uusi tehnoloogiaid. Nii nagu enamik globaalsed strateegiad koos kronoloogilises leiduv komponent mäng jagunemisel tehnikaajastu. Lihtsalt ärge unustage, et heaolu oma palatites, näiteks toit kulutatakse elujõulisuse säilitamise linnarahvas ja väed kulla saab omandada hooneid ja juurdepääsu erilisi võimeid. Nii nagu "Civilization", mäng on üldine tase heaolu oma maad. Kui see on madal, hirm, et oma teemasid emigreeruda naabruses maad.

Jätkuv mängida impeeriumis veetes vähe aega riigi arengule, võib julgelt võtta, pöördudes, et poliitilise ja sõjalise süsteemi oma riiki. Siin saab kasutada erinevaid märke, mis on konkreetne ülesanne ja ainulaadne iga epohh.

Mäng on väga dünaamiline ja esialgu kontrollida kõiki ümbritseva maa ja oma riigi võib tunduda üsna hirmuäratav ettevõtmine. Aga aja jooksul see segadus muutub väga lihtne harjuda ja siis me ei pääse oma tähelepanu, ei lase isegi kõige väiksem.

See peaks olema ettevaatlik, kui kontrolli oma maa, sest kui näiteks merekindlus on täis, ehitus väeosad kohe peatub. Meeldivalt rahul võimaluse mängida diplomaatiliste läbirääkimiste teel. Kuid on olemas üks funktsioon: saab läbirääkimisi nende riikidega, kus sa pead oma suursaadiku ja lõpetamist enamik neist lepingutest, teie saadiku kaob.

Täiesti rakendatud mängu klann süsteem, mis võimaldab iga mängija kogeda kõiki eeliseid mängib ja nautida gameplay koos tema seltsimehed. Aga seal on esmapilgul ilmne funktsiooni, kuid ei ole päris selge, mänge selle žanri: ühendada klanni mängijad saavad ainult tingimusel, et nende maad asuvad lähinaabruses. See tähendab, et kui te otsustate muuta klanni, siis on vaja liikuda ühest kohast teise, et mitte teha ise probleeme naabritega.

Game Time Empires mäng, kus sul ei ole ainult lõbu, vaid ka huvitav, loodavad uued tegelased, ja kui sa oled üks neist - palun registreerida ja tõestada, et olete väärt, et saada tõeline kangelane, kes suudab korrata saatus Aleksander Suur.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more