Järjehoidjad

Behind Enemy Lines 2

Alternatiivsed nimed: Behind Enemy Lines 2

Behind Enemy Lines 2 - arvutimäng žanr strateegiline ekshen. Aga kuidas öelda fännid mäng - see ei ole lihtsalt strateegia on võitleja. Mäng on välja töötatud väike ukraina Best Way . See on teine ​​osa seeria mängud vaenlase tagalasse. Behind Enemy Lines 2 mäng, kus on võimalik muuta sündmuste kulgu maailmasõda. Muidugi, ainult mäng. Just sattumist atmosfääri mäng te tunnete oma tugevust ajaloosündmuste - on osalenud sõjas.

Alguses enne siirdumist veresaun, soovitame teil lugeda mängu nutria alusel seda läbi ja lugeda skaneeritud Behind Enemy Lines 2 videos. Aga siis saab külastada veebilehte ja lae Behind Enemy Lines 2. Ja minge kiiresti käigus, mis siin toimub.

Play Behind Enemy Lines 2 ärkama üks väheseid maavägede ohvitserid, see on lihtsalt, kuidas armee sõdivate poolte - valida. Mängus on kolm peamist võitlus kampaania esitatud teatavatest:

  • Kampaania Saksamaa
  • Kampaania NSVL
  • Angloameerika kampaania.

Kampaania Saksamaal - peamised vastased Nõukogude väed. On kümme missioone, millest kolm koolitust ning viimane avaneb vaid siis, kui kõik eelmise teekonda.

Kampaania NSVL - peamised vaenlased Saksa kampaania. Samuti koosneb seitsmest missioone, pluss kolm koolitust. Ja viimane - kõige raskem.

Angloameerika kampaania - kampaania liitlased. Ühendades kaks riiki, mis on sama arvu.

Selgub, et Behind Enemy Lines 2 lähetust esindatud võrdsel arvul.

Mäng Behind Enemy Lines 2 on suur valik relvi. See oleks hävitada vaenlane sa Viisakus: masinad, kuulipildujad, kahurid, tankid, raketiheitjat, džiibid ja rohkem.

Erinevad kõik see, suurtes kogustes.

Sa rolli juhiseid ja ei usu, et siin saad mängida selget määratlemist ja stiil. Ei. Sa valid, või isegi luua ise. Ja kõik on sinu enda kätes. Kuigi kõik mehed on oma nimekirja. Ja iga hetk võib ta asendada oma relvi.

On kõik võimalikud jõud, nagu nooled, kuulipildujat, harpuunijatele, ametnikud, snaiperid, Leegiheitja, anti-vägede ja teiste üksustega.

Fight sa mitte ainult arvuti, kui vaenlane, samuti võrgu teistega sama iseloomuga kui sina.

Game Behind Enemy Lines II on päris hea kvaliteediga graafika, väga füüsika, mis teeb mängu tähik suurim meistriteos oma žanris. Heli on ka edukas Lisaks sellele täieliku pildi täiuslikkust. Ja muidugi, gameplay on kõrgel tasemel. Seal on isegi nagu päris kahju tekkimisel ja tegelikes tingimustes.

Üldiselt olete aru saanud, et mängida mängu Behind Enemy Lines 2 rõõm ise. Aga tasub proovida oma nahal keerukus gameplay ja mõistavad taas, kui raske see oli meie vanaisad ja vana-vanaisad, et kaitsta oma kodumaad. Mängu nimi on kohe näitab meile sisuliselt mängu.

Ära unusta kutsuda kolleege täielik kogemus. Suured võidud ja õnne teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more