Järjehoidjad

Kõndiv surm: ellujäämise tee

Alternatiivsed nimed: Kõndiv surm: ellujäämise tee

The Walking Dead: Road to Survival - Üks ei ole sõdalane põllul, eriti postapokalüpsise korral

mäng The Walking Dead: Road to Survival - stuudio Scopely rollimäng, mis on loodud samanimelise sarja põhjal. Siin kohtute tegelastega, keda olete juba ammu armastanud, ja võtate otse osa oma lemmikfilmide stseenidest. Peate kokku panema ideaalse ellujäänute rühma ja minema nendega kaasa, tegelema linna ja kogukonna arendamisega, kaitsma seda.

Mängu algus, esimene sissekanne

Esimesel sissepääsul sisenete koos Ricki ja Maggiega lahingusse. Teid ümbritsesid kaks jalgsi liikuvat meest, et rünnata, vali kõigepealt, keda ja seejärel klõpsa, kes ründab. Kahjustuste tegemisel või tegemisel täidetakse tegelase adrenaliinilaks. Kui riba on täis, saate kasutada võimsat rünnakut. Erinevatel võitlejatel on oma unikaalsed looded, mis on nende määravaks omaduseks.

Teine lahing toimub juba Päästja vastu, nendega on keerulisem hakkama saada kui zombidega. Selles lahingus saate teada kangelaste klassidest:

  • tugev
  • kiire
  • valvas
  • elamist

Valvel on eelis tugeva, tugeva versus kiire, kiire versus visaduse, visaduse ja märguande ees. Nooled kuvatakse märkide kõrval, mis käsitlevad valitud vaenlasele täiendavat kahju. Pange tähele, et tugevad ja kiired on tuviväelased, kuid valvsad ja vastupidavad on varjatud tegelased.

Võidetakse

teie teist lahingut. Kuid ärge lõdvestuge, teid ümbritseb järgmine Päästjate rühm, mida juhib Nigan. Ja nagu sarjas, kaotab Rick ka palju häid sõpru. Vahetult pärast seda võtab mäng „Kõndivad surnud: tee ellujäämiseni“ kaks aastat tagasi, kui grupp ellujäänuid saabus Woodbury linna väravatele. Teid võetakse vastu kogukonda, kuid teilt küsitakse abi ja tuge linna arendamisel. Nüüd peate selle linna ja selle elanike eest võitlema. Teha kõik selle arendamiseks ja kaitsmiseks. Teie esimeseks ülesandeks saab olema reis koju märtsikuusse. Kuid kõigepealt peate oma meeskonna komplekteerimiseks kutsuma uue ellujäänu. Pange tähele, et meeskonnas võib olla kuni 5 võitlejat, kelle teie ja kuues erimärk valite. Te ei mõjuta tema valikut, ta liitub teiega teatud missioonidel ja lisab kogu meeskonnale boonuseid.

Lahing on jagatud laineteks, kokku võib neid olla kuni kolm. Igas laines peate tapma kõndivad või elavad vastased. Suure kahju tekitamiseks ühendage oma võitlejate klassid vastaste klassidega. Loode skaala täitmine säilib lainest lainele. Kui te ei kulutanud seda esimestes etappides, saate seda kasutada sobivamas olukorras.

linna juhtimine

Saate ehitada ja täiustada struktuure, mis aitavad teil ellu jääda võitluses jalutajate ja teiste inimestega. Tootmispunktides kasutatakse linna ehitamiseks ja parendamiseks toorainet. Parandage neid tootlikkuse suurendamiseks. Toorainet tuleb ladustada toormelaos, selle taseme tõstmisel suurendate selle mahtu. Toorainet kasutatakse omakorda majade ehitamiseks, kus elavad ellujäänud. Peahooneks on raekoda, kogu linna tegevus on koondatud siia. Mida kõrgem on raekoja tase, seda rohkem saate hooneid ehitada ja seda kõrgem on teie tervis fraktsioonisõdades. Oluline töökoda on koht, kus luuakse ja täiustatakse asju ja seadmeid. Õppeala suurendab ellujäänute taset ja parandab neid. Iga uue tasemega avavad raekojad uued ainulaadsed hooned.

Download The Walking Dead: tee ellujäämiseks arvutis, saate kasutada emulaatorit android Bluestacks. See võimaldab teil arvutis käivitada kõiki android-mänge või -programme. Selleks laadige see kõigepealt alla ja installige ning alles seejärel installige mäng ise.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more