Järjehoidjad

Tagaotsitav: surnud

Alternatiivsed nimed:

Wanted Dead on slasher shooter, mida saate mängida arvutis. Piisava jõudluse korral on graafika suurepärane ega tekita kaebusi. Häälnäitlejad teevad professionaalsed näitlejad ja muusika annab energiat!

Selle mängu välja töötanud stuudio pole enam algaja, on välja andnud üsna edukad Ninja Gaiden ja Dead or Alive. Seekord õnnestus neil selle žanri austajatele taaskord meeldida.

Mängu peategelane on Hannah Stone, Hongkongi eliidi politseijõudude leitnant. Üksuse ülesanne on teha lõpp suurele korporatiivsele vandenõule. Mäng toimub tulevikus.

Küberpunkimaailm ootab mängijaid.

Süžee pole liiga keeruline. Mängu põhitegevus, arvukad lahingud, milles peategelane peab alistama vaenlasi.

Nikkide tohutu arsenaliga ei ole lihtne toime tulla. Õnneks on arendajad seda ette näinud ja varustanud mängu selgete õpetustega, mis aitavad teil juhtnuppudega kiiresti harjuda.

Kuna mäng kasutab lahingu ajal palju kombinatsioone, on soovitatav kasutada mängupulti. Aga kui oled klaviatuuriga kaua mänginud, siis saad seda ka selles mängus kasutada.

Wanted Deadi mängimine ei muutu kunagi igavaks tänu erinevatele väljakutsetele:

  • Sõitke kiire luksusliku ametiautoga
  • Õppige uusi käike ja rünnakukombinatsioone
  • Avage kogu surmavate relvade arsenal, nii lähivõitlus- kui ka tulirelvad
  • Suhelge kolleegidega ja lahendage koos keeruline juhtum

Kui ootate Sherlock Holmesi stiilis detektiivilugu, siis see pole nii. Peategelase ja tema kolleegide põhitegevus on vaenlaste rahvahulkade hävitamine erinevat tüüpi relvadega.

Trikkide arsenal on tohutu ja sisaldab enam kui sada rünnakut ja üle 50 kombinatsiooni. Kõik see muudab lahingu uskumatult suurejooneliseks. Lastel pole mängus midagi teha. Vägivaldseid ja veriseid stseene on palju.

Peategelane, nagu kogu tema meeskond, on küberneetiliste implantaatidega zombi. Erisalga võitlejatel on ebainimlik jõud, kiirus ja reaktsioon, mis võimaldab hõlpsasti toime tulla vaenlaste massidega. Lahingute ajal on võimalik kasutada mitte ainult relvi, vaid ka improviseeritud esemeid. Mööbel võib saada usaldusväärseks varjupaigaks vaenlase kuulide eest.

Lisaks tavalistele võitlejatele tuleb tegeleda ka nende ülemustega. Nende koletiste võitmine on kõige keerulisem ja parem on mitte kasutada selleks sirgjoonelisi taktikaid. Vältige vasturünnakuid ja liigutage nii palju kui võimalik. Enne selliseid lahinguid on parem mäng salvestada, alati pole võimalik ülemusi esimesel korral hävitada.

Raskused kasvavad pidevalt, kuid peategelane muutub kogemusi omandades tugevamaks ja lõikab vastaseid veelgi tõhusamalt viiludeks.

Wanted Dead tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Ostmiseks külastage mängu veebisaiti või minge Steami portaali. Hind ei ole liiga kõrge klassikalise märulifilmi jaoks, millel on põnevusmängufännide seas kindlasti poolehoidjaid.

Installige mäng kohe ja minge küberpungi maailma, kus teid ootab suure sõdalase au!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more